Jak na věc


slezská nemocnice opava -ortopedie

Stačí se přihlásit nebo registrovat

     Čočku přebereme, propláchneme studenou vodou a dáme ji vařit do 500 ml osolené vody. Slaninu rozkrájíme na malé kousky. Cibuli oloupeme a nadrobno ji nakrájíme. Mrkev, celer, petržel a brambory oškrábeme, omyjeme a nakrájíme na malé kousky. V...
    Slezská Harta se chystá příští víkend (23. – 25. 8.) na nápor návštěvníků, a to zejména ze stran sportovců, příznivců recese, zábavy, dobrého jídla a pití. Přípravy dalšího ročníku Festivalu dračích lodí finišují. A že bude na co se těšit.
    Velice se omlouváme, ale výletní loď HARTA je do odvolání z technických důvodů mimo provoz. O zahájení plaveb budete informováni! V tuto chvíli není možné rezervovat plavby na tuto loď. Děkujeme za pochopení.


Come and discover with us the beauty of yachting at the dam. The conditions are absolutely fantastic.

    Naše společnost 5. Slezská obchodní, s.r.o. funguje na trhu již více než desítku let – konkrétně od roku 2000, přičemž se zabýváme velkodistribucí spotřebního materiálu z oblasti kancelářských, papírenských a školních potřeb, drogerie a hraček, i dalších produktů. Jsme poskytovateli náhradního plnění dle zákona č. 435/2004 Sb., o zaměstnanosti, který je prováděn vyhláškou č. 518/2004. Náhradní plnění zprostředkováváme odběrem zboží od naší společnosti - 5. Slezská obchodní, s.r.o., která zaměstnává více než 50 % zaměstnanců se zdravotním postižením.  
    Leskovec nad Moravicí 204793 68 DvorceMobil: +420 603 996 548This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
    Vše vypukne během pátečního odpoledne, kdy se pádla poprvé dotknou vodní hladiny, a proběhne první trénink posádek. Hlavní závody jsou naplánovány tradičně na sobotu, to bude na programu sprint na 200 m a konečně v neděli, kdy se projeví skutečné kvality, fyzické předpoklady a zejména souhra týmu, v závodu na 1000 m. Místem závodů je zátoka v Leskovci nad Moravicí (areál pláže za kostelem). Na letošní ročník se přihlásilo 59 týmů, čímž bude v podstatě možná kapacita závodů naplněna.
     Akce "Festival Dračích lodí na Slezské Hartě 2019" je spolufinancován z rozpočtu Moravskoslezského kraje. Bližší informace naleznete na www.dracilodeharta.cz.


Lots of bays, amazing sunsets, morning fogs, majestic catches, that's a fisherman's paradise.

    Tradiční slezská kuchyně nabízí mnoho zajímavých jídel. Čočková polévka, bramborové placky nebo bigos jsou známé, ale slezská kuchařka nabízí i jiné typické speciality, jako je například rozkula, grochule, kelurubková mačka, kraple se špenátem, panpúšiky nebo frajták. Určitě alespoň některé vyzkoušejte!
     Vaše případné dotazy rádi zodpovíme a také fundovaně poradíme při výběru i dalších souvisejících službách. Stále připravujeme novinky, akce a bonusy, které doplňují naši nabídku kancelářských,školních a papírenských potřeb, obalové techniky, drogerie a hraček. Stěžejním cílem naší společnosti je ušetřit Váš čas i peníze při nákupu našeho zboží.
    Miluji vaření mobilní aplikace je jedna z nejobsáhlejších aplikací na českém trhu. Na nic nečekejte a stahujte nekonečnou zásobu receptů do vašeho mobilu!
     Pro naše zákazníky z řad firem, společností a institucí zajišťujeme kompletní servis. Jedná se o snadný způsob objednávání požadovaného materiálu a produktů kancelářských a papírenských potřeb, drogistického zboží, hraček a školních potřeb i dalších – pro fungování firem nezbytných drobností.   

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00