Jak na věc


služby města horní benešov s.r.o.

PŘÍKLADY ZAJIŠŤOVANÝCH JEDNORÁZOVÝCH PRACÍ:

    Problematikou úklidu a čištění se zabýváme již od svého založení. Mnohaleté zkušenosti nám umožňují sledovat mezinárodní standardy a plnohodnotně se podílet na jejich tvorbě. Na počátku jsme se specializovali především na velké průmyslové objekty, ale v současné době máme již zkušenosti s většinou odvětví.
    Jednorázové práce zajišťujeme zpravidla prostřednictvím specializovaného servisního týmu, jehož cílem je vytvářet nezbytné pohotovostní zázemí potřebné pro předcházení a minimalizaci škod u našich zákazníků.
    Hygienické normy a standardy jsou v každém oboru v mnoha směrech jiné. Máme mnohaleté zkušenosti s úklidovými službami v mnoha odvětvích a plán úklidu sestavíme přesně na míru vašich prostor a pořeb. Navíc sdruženou činností úklidu a DDD dokážeme výrazně snížit vaše náklady a zvýšit efektivitu DDD činnosti.
    V rámci nabídky úklidových služeb můžeme nabídnout služby vlastní prádelny, sídlící v provozní části naší centrály v Mladé Boleslavi. Pereme povlečení a prostěradla, ručníky, utěrky, ubrusy a prostírání, záclony, závěsy, pracovní oděvy. Prádlo žehlíme, mandlujeme a případně zajistíme i drobné opravy.


Mapa oblasti působnosti Horské služby Krkonoše

    Čisté a uklizené prostředí na pracovišti zvyšuje nejen komfort zaměstnanců, ale i image firmy jako takové. Zajistíme, že čistota Vašeho pracoviště bude naprosto automatickou součástí každého pracovního dne. Přenechejte nejen Váš běžný úklid, speciální úklidové činnosti, ale i desinfekci, desinfekci a deratizaci jedné specializované firmě. Zefektivníte tyto činnosti a můžete se tak bez starostí a napino věnovat svému hlavnímu předmětu podnikání.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00