Jak na věc


smlouva o dílo stavební práce ke stažení zdarma

Časová jednotka účtování nájmu:

     Pokud byste chtěli uzavírat smlouvy podle starého občanského zákoníku (zákon č. 40/1964 Sb.) je nutno přejít na staré stránky této aplikace a to na tento odkaz http://www.pravnipraxe.eu/staresmlouvy/smlouva-o-najmu-bytu.php.
    Dne 25.11. 2014 byl JUDr. Radomír Picek pozván do právní poradny Českého rozhlasu, záznam pořadu si můžete poslechnout zde.
    Vážení klienti, naše advokátní kancelář se přestěhovala do nových prostor na adresu Dolní náměstí 165/23, Olomouc.
    Velmi podobná je smlouva pachtovní, která se však používá nejen na umožnění užívání věci, ale i braní užitků z věci (úrody). Pokud tedy chcete kus pozemku, abyste tam parkovali automobil, měla by se použít smlouva nájemní. Pokud ale chcete zahrádku, kde poroustou stromy a chcete z nich čřesat ovoce a pěstovat tam zeleninu, měla by se uzavírat smlouva pachtovní.
    Hledáte-li právníka, advokáta v Olomouci, Olomouckém kraji a jeho okolí, neváhejte kontaktovat naši Advokátní kancelář Picek Olomouc. JUDr. Radomír Picek je olomoucký advokát s mnohaletou právní praxí.
    Zastupujeme klienty nejen z Olomouce, ale i z Přerova, Šternberka, Litovle, Šumperka, Bruntálu, Krnova, Prostějova, Uničova a dalších míst v Olomouckém kraji a jeho okolí.


Advokát JUDr. Picek Olomouc - Váš

    Jsme advokátní kancelář v Olomouci nabízející komplexní, kvalitní a dostupné právní služby, individuální přístup a flexibilitu. Právní poradenství poskytuje vždy zkušený právník, advokát.
    Dne 17.3. 2015 byl JUDr. Radomír Picek opět hostem právní poradny Českého rozhlasu na téma "život na psí knížku" a střídavá ... více
    Jsme advokátní kancelář v Olomouci nabízející komplexní, kvalitní a dostupné právní služby, individuální přístup a flexibilitu. Právní poradenství poskytuje vždy zkušený právník, advokát. Zastupujeme klienty nejen z Olomouce, ale i z Přerova, Šternberka, Litovle, Šumperka, Bruntálu, Krnova, Prostějova, Uničova a dalších míst v Olomouckém kraji a jeho okolí.
    Snažíme se najít podstatu problému a navrhnout klientovi takové řešení, které bude východiskem pro jeho budoucí vztahy, ať už soukromé nebo podnikatelské. Uvědomujeme si, že některá vítězství jsou spíše Pyrrhova a že dohoda může mít cenu zlata, zejména pro zachování dobrých rodinných, sousedských či obchodních vztahů.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00