Jak na věc


smlouva o půjčce a dohoda o splátkách

Čestné prohlášení jednatele o bezúhonnosti

    Vzory smluv jsou již aktualizovány na nový občanský zákoník - zákon č. 89/2012 Sb., který poněkud změnil dosavadní zažitou terminologii. Takže tyto vzory jsou katuální od 1.1.2014. Pokud byste chtěli vytvořit smlouvu dle starého občanského, případně obchodního zákoníku, tak použijte starou verzi této aplikace, která je k dispozici na adrese http://www.pravnipraxe.eu/staresmlouvy/.
    V podnikání se může realita dramaticky lišit od sebelepších plánů. To vědí i v Nallu, jehož zakladatelé otevřeně popisují svůj úspěch, fuckup, kterým si prošli, i zkušenost, kterou udělali. To ale není všechno, co na vás čeká. Petr Macek vám poví další zajímavý příběh, tentokrát ze soudku online podnikání. Eva Vejvodová připravila další díl tyrkysových firem, Stephen Griffin poradí, co se stagnujícími e-shopy a naše redakce pak přidá další články plné podnikatelské inspirace. Tak ať se vám líbí.
    Chystáte-li se vstupovat do smluvních vztahů např. prostřednictvím uzavření kupní smlouvy, je vhodné orientovat se v oblasti působnosti obchodního a...
     Zaregistrujte svůj e-mail a objevte 30 chyb v prvním roce podnikání, které mohou stát vaše podnikání život, pokud se z nich nyní nepoučíte. E-book dostanete e-mailem.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00