Jak na věc


smlouva o společnosti fyzických osob

www.zakonycr.cz - Právní systém ZákonyČR onLinewww.zakony.cz - Právní informační systémywww.zakony.cz/csn-normy/ - ČSN Normywww.smlouvycr.cz - Software vzorů smluv SmlouvyČR onLinewww.levnesms.cz - SMS bránawww.vimkdeje.cz - MS Lokátor - On-line lokalizace Vašeho dítěte nebo psa přes GPSwww.trustycr.cz - Svěřenské fondy - založení a správa

     Pokud byste chtěli uzavírat smlouvy podle starého občanského zákoníku (zákon č. 40/1964 Sb.) je nutno přejít na staré stránky této aplikace a to na tento odkaz http://www.pravnipraxe.eu/staresmlouvy/smlouva-o-najmu-bytu.php.
    12.3.2018 | Změna prohlášení vlastníka o vymezení jednotek v domě - vyřídíme vám vše se změnou prohlášení vlastníka a s veškerým převodem na katastrálním úřadě.
    Objednat si u nás můžete i vyhotovení geometrického plánu na rozdělení pozemku nebo odhadu nemovitosti a to na tel. 604 385 722 nebo smlouvy@geonovotny.cz a my Vám rádi poradíme.
    Objednat kupní smlouvu můžete na tel. 604 385 722 nebo smlouvy@geonovotny.cz a my Vám rádi poradíme s následným postupem při jednání s katastrálními úřady. Také Vám pomůžeme s vyplněním všech potřebných formulářů.
    Kupní smlouva - smlouva, při které vzniká prodávajícímu povinnost předmět koupě odevzdat a kupujícímu předmět převzít a zaplatit za něj dohodnutou cenu. Tvorba kupní smlouvy se řídí novým občanským zákoníkem.
    19.5.2018 | Vyřídíme vám vše s rozdělením pozemku a s veškerým převodem na katastrálním úřadě, včetně právního servisu. Vše na jednom místě a za jednotnou cenu.


Smluvní pokuta při pozdním placením nájmu:

     Zaměření budovy Rozdělení pozemku Vyznačení věcného břemene Vytyčení pozemku Zaměření podkladů pro projekt Vytyčení stavby na staveništi Zaměření přípojky Prodej nemovitosti Kupní smlouva Darovací smlouva Směnná smlouva Smlouva - věcné břemeno Prohlášení - vymezení jednotek Zástavní smlouva
    Velmi podobná je smlouva pachtovní, která se však používá nejen na umožnění užívání věci, ale i braní užitků z věci (úrody). Pokud tedy chcete kus pozemku, abyste tam parkovali automobil, měla by se použít smlouva nájemní. Pokud ale chcete zahrádku, kde poroustou stromy a chcete z nich čřesat ovoce a pěstovat tam zeleninu, měla by se uzavírat smlouva pachtovní.
    27.12.2017 | Provádíme zaměření domu pro stavební i katastrální úřad - geometrický plán i akceptační protokol pro Digitální technickou mapu Plzeňského kraje

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00