Jak na věc


solární panel na ohřev vody

Solární vakuový trubicový kole...

    V našem e-shopu nakoupíte široký sortiment pro solární techiku systém EnergySol pro ohřev vody, bazénů a přitápění. Dále kompletní sortiment tepelných čerpadel Nibe,  kvalitní podlahové vytápění Termosystem a kondenzační kotle Immergas. Prodáváme solární sety, solární ploché a vakuové kolektory, čerpadlové stanice, bojlery, solární ohřívače vody, akumulační zásobníky, řídicí jednotky a další komponenty za bezkonkurenční ceny!!  Dodáváme a rozvážíme po celé ČR.
    solar-expert.cz je v ČR a SR výhradní zástupce německého výrobce solárního zboží společnosti INPROSOLAR a taktéž holandského výrobce společnosti A-SOLAR
    Vítáme Vás na internetovém portále www.solarni-sety.cz  Připravili jsme pro Vás široký sortiment pro solární ohřev vody, tepelných čerpadel, podlahového vytápění a kvalitní kondenzační kotle. V případě, že Vámi hledaný produkt nenaleznete v naší nabídce, dejte nám prosím vědět a my se pokusíme Vámi požadované zboží zajistit a dodat za nejlepší cenu v brzkém termínu. V případě že jste se rozhodli zakoupit vyhlídnutý typ spotřebiče, nebo set, neváhejte si objednat i montáž kvalifikovanými pracovníky naší firmy. Nevíte si rady s výběrem? Nevadí, stačí nás kontaktovat a v nejližším termínu náš pracovník dojede přímo na místo, poradí, rozměří, vytvoří návrh, rozpočet a případně můžeme Váš požadavek zrealizovat. 

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00