Jak na věc


solná jeskyně hradec králové nádraží

Solná lampička USB - Koule bílá

    Zrealizujte saunu svých snů! Finské sauny, infra sauny, parní sauny, bio sauny, kombinované sauny, solné sauny, sauna domky špičkové kvality přímo od výrobce sauny.  Hlavní činností iSauna sauna manufaktury je výroba a kompletní realizace individuální sauny, kombi sauny, infra sauny a finské sauny, parní sauny, bio sauny, venkovní ​​sauny, sauna domku, himálajské solné kabiny, solné sauny, solné mateřské školy.
    Solná lampa je přírodní ionizátor, který efektivně uvolňuje negativní ionty. Účinek ionizace se zvyšuje zahřátím solného krystalu pomocí žárovky nebo čajové svíčky umístěné uvnitř lampy. Solné krystaly mají pozitivní účinky na dýchací cesty, oběhový systém a zlepšují imunitu organismu.


Tipy na nákup z kategorie zdravé dýchání

    Sauny, infra sauny, bio sauny, parní sauny, kombinované sauny, solné sauny, sauna domky iSauna manufaktury, obnovených forem mohou být ozdobou bytů i zahrad. Na jednom metrem čtverečním umíme zajistit až čtyři služby: himalájská solná sauna, infra sauna, finská sauna, parní sauna / parní kabina, tím můžeme ušetřit místo i peníze. Při rozvoji sauny jsme kladali velmi důležitý důraz při funkčnosti i na vzhled, díky tomu finské sauny, infra sauny, kombinované sauny, solné sauny, sauna domky iSauna sauna manufaktury poskytují jedinečný zážitek a relaxaci vedle funkce ochrany zdraví.  Díky naší výrobní technologie jsme schopni realizovat jakékoliv unikátní představy zákazníků, vzhledem k danosti místa. S naším poradenstvím Vám pomůžeme najít to nejlepší řešení ať už je to interiérová sauna, nebo venkovní sauna, sauna domek.
    Mnohá zdravotnická centra a lázně začaly svým klientům poskytovat možnost pobytu v mikroklimatické Solné jeskyni. Naše zdravotnické zařízení k nim od září 2013 také patří. Solná jeskyně je vystavena pomoci speciální technologie, která splňuje vysoké nároky na vytvoření optimálního mikroklimatu. K jeho vzniku je potřeba správná skladba soli z různých světových nalezišť. Důležitý je vysoký podíl kvalitní soli z Mrtvého moře v přírodní podobě (bez pojidel) a soli ze solných dolů Klodawy a Himalájí.
    Unikátní klima, tvořené mineralizovanou jodovou solí, himalájskými krystaly a přírodní solí z mrtvého moře vytváří ideální koncentraci stopových prvků, které návštěvník v Solné jeskyni vdechuje a které působí na celý organismus. Součástí léčebného pobytu je koloroterapie, hra barev na stropě a solných stěnách jeskyně. Působení barevného světla spolu s muzikoterapií vytváří dokonalou relaxaci.


Solné jeskyně - katalog solných jeskyní v České republice

    Solná jeskyně v sobě spojuje zesílené mořské klima a ozdravné účinky podzemní soli. Tato kombinace velmi příznivě působí na posílení zdraví člověka i jako podpůrná léčba řady dýchacích a kožních onemocnění.
    Pobyt v jeskyni trvá 45 minut. Doporučujeme přijít o 10 minut dříve. Do jeskyně, ve které je stálá teplota 20-21stupňů, je vhodné teplejší oblečení, dlouhé kalhoty, mikina.
    Vzhledem k tomu, že Solná jeskyně není veliká, užijete si ji i se svými dětmi v komorní rodinné atmosféře. Pro děti jsou v jeskyni připraveny hračky. Takže zatímco Vy budete relaxovat, Vaše děti si budou hrát se solnými krystaly, jejichž přesýpáním se ještě zesiluje mikroklima.
    Škodlivý efekt elektrického smogu, vyplývající z koncentrace pozitivních iontů, zhoršuje kvalitu vzduchu a co více negativně ovlivňuje naši fyzickou a psychickou rovnováhu.Zdroje, které vyzařují nejvíce škodlivých pozitivních iontů: monitory počítačů, TV a rádia, elektrické přímotopy a ohřívače, vysavače, mikrovlnné trouby, tabákový kouř atd.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00