Jak na věc


spider solitaire hra online zdarma

Vysoký výkon, stabilita a bezpečnost

    Tlačítko Sport zlepšuje charakter vozu. Umožňuje sportovnější a agresivnější nastavení motoru (overboost), řízení a automatické převodovky. Navíc krátký a přímý volič přispívá k rychlé změně převodových stupňů.  
    Zde se rodí vozy se štírem ve znaku. Je to místo, kde se vášeň snoubí s nejlepšími řemeslnými dovednostmi. Špičkoví technici osobně dohlížejí na celý proces vzniku vozu, ať už jde o jeho design, vývoj nebo výrobu.
    Zážehový přeplňovaný čtyřválec 1750 Turbo s přímým vstřikem paliva a výkonem 240 k je vyroben kompletně z hliníku a nabízí naprosto uchvacující výkon a točivý moment vrcholící na 350 Nm. Neuvěřitelných 80 % točivého momentu je přitom k dispozici již od 1700 ot./min. Alfa Romeo 4C Spider dosahuje nejvyšší rychlosti přes 250 km/h a z 0 na 100 km/h zrychlí za 4,5 sekundy. Úchvatné, že?
    Stelvio dokonale spojuje ovladatelnost sportovního vozu s komfortem tradičního SUV. Je ztělesněním ještě vytříbenějšího designu a intenzivnějšího potěšení z jízdy Alfa Romeo. 


Preciznost je patrná v každém detailu

    Suchá dvospojková převodovka Alfa TCT zajišťuje nejrychlejší možnou změnu převodových stupňů ve všech podmínkách. Zároveň poskytuje funkci Launch Control pro optimalizaci všech systémů vozidla a pro využití veškeré dostupné síly během zrychlování.
    Nový Abarth 124 spider stanovuje nová měřítka. Jeho pohotovostní hmotnost činí jen 1060 kg a výkonová dosahuje pouhých 6,2 kg/k. Hmotnost je soustředěna mezi nápravy, takže vzniklo její optimální rozložení 50:50 zaručující skvělý výkon a agilitu vozu. Abarth 124 spider nabízí bezkonkurenční ovladatelnost díky zavěšení kol odvozenému ze světa závodění. Převodové ústrojí bylo vyvinuto ve spolupráci s týmem Abarth Racing Corse a poskytuje dynamický jízdní zážitek jak v manuální, tak i automatické verzi.  
    Když poprvé spatříte Alfu Romeo 4C Spider, začnete snít. Vaše představy nebudou brát konce. Toto mistrovské dílo stylu a výkonu se zrodilo z nejčistšího ducha Alfy Romeo a všem automobilovým nadšencům poskytuje možnost naplnit svůj sen o supersportu. Jedná se o jedinečný vůz, který vznikl s cílem ohromit řidiče na okruhu i při běžné jízdě. Sen každého vášnivého řidiče se od této chvíle stává dosažitelným. 


Jedinečné identifikační číslo vašeho spideru

    Pocit z jízdy pod širým nebem v Alfě Romeo 4C Spider je výsledkem přirozené evoluce verze Coupé. Konstrukce Spideru je založena na velmi specifických technologických a stylistických možnostech, které zlepšují pocit svobody, aniž by byla obětována sportovní DNA Alfy Romeo. Změny designu zadní části sledovaly vytvoření dojmu ohromující síly a svalnatosti. Kryt motoru byl upraven tak, aby zahrnoval přívod vzduchu. Upozorňuje tak na místo pulzujícího srdce vozu. 
    Pokročilá technologie vyplachování válců maximalizuje točivý moment v nízkých otáčkách a řidiči poskytuje větší míru výkonu. Pro implementaci této technologie byl motor vybaven novou generací turbodmychadla a pulsním konvertorem ve výfukovém potrubí.
    Perfektní odezva je základním rysem vozu určeného k ohromení řidiče. Nová dvouspojková převodovka TCT s funkcí Launch Control optimalizuje změnu převodových stupňů pro nejlepší možné zrychlení a využití potenciálu motoru. Zábavu na okruhu pak zajišťuje jednoduše a intuitivně ovladatelný volič jízdní dynamiky D.N.A. s režimem Race.


Ovládání hry - Spider Solitaire

    Uhlíkový kompozit představuje v automobilovém průmyslu naprosto špičkový materiál. Díky němu váží šasi modelu Alfa Romeo 4C Spider pouhých 73 kilogramů. Vyrobeno je totiž z uhlíkového kompozitu jako jeden celek. Kliková skříň a přední i zadní pomocný rám jsou vyrobené z hliníku, který kombinuje pevnost a extrémní lehkost. Vnější panely karoserie jsou vyrobené z kompozitu SMC, materiálu s nízkou hustotou kombinující lehkost (je o 20 % lehčí než ocel) a tvarovou stabilitu, která je srovnatelná s ocelí a lepší než u hliníku.
    Díky sportovnímu zavěšení s tlumiči pérování Bilstein nabízí nový Abarth 124 spider špičkové jízdní vlastnosti, skvělou stabilitu a maximální spolehlivost, zvláště při průjezdu zatáčkou. 
    Abarth 124 Rally má slavnou minulost. Je to vůz, který změnil celou éru. Navazuje tam, kde kdysi skončil, hlásí se o své místo a chce se utkat s těmi nejlepšími. Nový Abarth 124 se vrací v roce 2017, aby si vydobyl ještě větší úspěch a mnoho prestižních vítězství.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00