Jak na věc


sport cz přímý přenos zdarma cesko-svedsko hokej

Ducati Panigale V4 25° Anniversario 916: limitovaná edice

    Velmi dramatický závod prostřední kubatury, ve kterém bohužel nebyla nouze o pády, se stal na Red Bull Ringu kořistí Jihoafričana Brada Bindera s rakouským motocyklem KTM. Toho na stupních doplnili lídr šampionátu Španěl Alex Marquez a jeho krajan Jorge Navarro.
    Po Švédovi Joeli Ahlinovi a zkušeném Filipu Ullmannovi přicházejí do týmu kladenských Kanonýrů další čtyři posily. A celé kvarteto – Tomáš Svačinka, Lukáš Netrefa, Michal Skuhrovec i Ondřej
    Pole Position na «myWorld Motorrad Grand Prix von Österreich» si v prostřední kubatuře vyjel hodně překvapivě Japonec Tetsuta Nagashima, favorizovaný Brad Binder obsadil místo druhé a třetí skončil rovněž překvapivě Somkiat Chantra. Až 11. místo si vyjel Alex Marquez.
    Čtyři roky se jezdí Grand Prix Rakouska na okruhu Red Bull Ring a čtyřikrát zde vyhráli jezdci s motocykly Ducati. Nejdříve to byl Andrea Iannone, po něm Andrea Dovizioso, vloni Jorge Lorenzo a letos po strhujícím závěrečném souboji opět «Dovi», který tak připravil porážku Marcu Marquezovi.
    Celorepubliková akce Běh naděje se tradičně uskuteční také v Kladně pod záštitou Sportovních areálů města Kladna (SAMK). Tentokrát se ze Sletiště na dvě různé trasy vybíhá 31. srpna v jedenáct


Razgatlioglu pojede WorldSBK s Yamahou

    Turecký talent Toprak Razgatlioglu pojede WorldSBK 2020 za tovární tým Yamahy a bude tak týmovým kolegou Michaela vd Marka. 22-letý jezdec tedy opouští stáj Kawasaki Puccetti Racing a vystřídá v týmu Yamaha World Brita Alexe Lowese, třetího jezdce průběžné klasifikace šampionátu.
    Před třemi roky se na okruhu Red Bull Ring odehrál incident mezi Fenatim a Alessio «Uccio» Saluccim, tedy šéfem týmu VR46. Horkokrevný Ital mrštil do tváře «Uccia» akreditaci a byl okamžitě z týmu vyhozen.
    Připravili jsme pro vás tradičně kompletní termíny silničních motocyklových závodů (včetně testů), a to nejen mistrovství světa MotoGP 2019, nýbrž také WorldSBK, CEV (MSJ, ME), Road Racingu, Alpe Adria, EWC a ostatních, které jsou pro každého fanouška zajímavé.
    Na mistrovství Evropy atletů do devatenácti let ve Švédsku pomohli sprinteři Tepa Kladno Matěj Krsek a Daniel Lehar (na snímku s trenérkou Větrovcovou) národnímu týmu ke stříbru v "dlouhé"
    59. v královské kubatuře a celkem už 87. Pole Position si dnes na Red Bull Ringu vyjel do zítřejšího závodu v královské kubatuře Marc Marquez, spolu s ním budou stát v první řadě startovního roštu ještě Fabio Quartararo a Andrea Dovizioso.


Bautista k Hondě, Redding k Ducati

    Tradiční a velmi populární kladenský Bernard pivní maraton je odběhnutý i vypitý. Hrdly závodníků či závodnic při 22. ročníku protekly desítky piv, ovšem vítěz veřejnosti zůstal utajen.
    Na okruhu Red Bull Ring, kde málem kvůli incidentu s jistým Alessio «Uccio» Saluccim, tedy šéfem týmu VR46, se před 3 roky ukončila kariéra Romana Fenatiho, když horkokrevný Ital mrštil do tváře «Uccia» akreditaci a byl okamžitě z týmu vyhozen, slavil Romano Fenati vítězný comeback.
    Na mistrovství republiky v běhu na 24 hodin šokovala pořadatele i diváky. Nejenže v závodě v areálu kladenského Sletiště předběhla až na jednoho všechny muže, ale Pražanka Radka Churaňová (42)
    Po dvouleté přestávce se vrací jako stabilní jezdec do šampionátu prostřední kubatury Švýcar Jesko Raffin na sezónu 2020. V týmu NTS RW Racing vystřídá 23-letý Švýcar Jihoafričana Odendaala, který zatím nezískal ani jeden bod.
    Rybářský tým Mrtvá ryba, taky ryba se v letošním roce na tradiční výpravu do Švédska nepodívá. To však neznamená, že by známí kladenští rybáři v červeném zanevřeli na zahraniční poutě za rybami.


Triumph Rocket 3 R a GT: nejsilnější cruiser

    Ačkoliv se v paddocku na Spielbergu nekoná závod šampionátu WorldSBK, nýbrž se zde jede «myWorld Motorrad Grand Prix von Österreich» v kubaturách MotoGP, Moto2 a Moto3, tak se v zákulisí jedná také o startovním roštu šampionátu MS-Superbike na sezónu 2020.
    Nejlepší český sprinter v kategorii do devatenácti let Matěj Krsek skončil ve finálovém běhu na mistrovství Evropy ve Švédsku ve stejné věkové kategorii na "bramborovém" místě.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00