Jak na věc


státní hrad bezděz

Státní vlajky nabízíme v následujících rozměrech:

    Použité materiál a technologie výroby zaručuje perfektní reprezentativní vzhled, lesk materiálu i tisku!! Vlaječka perfektně drží tvar na stojánku, nekroutí se. Pozor na konkurenční garážové výrobky, ze slepené bavlněné tkaniny, knihařského plátna, které, se kroutí, jsou matné a nevzhledné.
    Specializuje se na legislativu, analytiku a metodiku a mezinárodní justiční spolupráci v trestních věcech. Hovoří plynně anglicky, německy a francouzsky a dohovoří se též rusky.
    2004 - 2010 - národní člen České republiky v Evropské jednotce pro justiční spolupráci (Eurojust), předsedající týmu Evropského zatýkacího rozkazu, člen administrativního a zahraničního týmu, člen bezpečnostního výboru
    Státní vlaječky jsou vyrobeny: z PES saténového hedvábí Satinette, technologií sítotisku speciálními barvivy zaručujícími perfektní kvalitu a lesk tisku. Naše firma jako jediná v ČR používá k výrobě vlaječek PES satén Satinette. Vlaječka je obšita bílou kroucenou šňůrkou a opatřena tunýlkem pro navlečení na stojánek nebo sponkou pro zavěšení na háček stojánku.
    Na přání lze zhotovit státní vlajky a vlaječky o libovolném rozměru v libovolném provedení. Kalkulace sdělíme obratem.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00