Jak na věc


statek luníkov menu

Moderní interiér pasivního domu na Moravě

    Strop v ložnici ozvláštňují nápaditě zavěšené žárovky. Tady obzvlášť platí, že v jednoduchosti je krása. Komfortní kontinentální postel v tmavě modré barvě doplňuje jednoduchý noční stolek a textilie v šedé. Koupelně pak dodává elegantní ráz jednoduchá volně stojící vana, ale také dvojice umyvadel a kulatých zrcadel. Také tady vládne bílá barva, která projasňuje i všechny ostatní místnosti.
    Každá místnost je zařízena jen tím nejdůležitějším, ozvláštňuje ji minimum bytových doplňků. Ty jsou voleny v naprostém barevném souladu se zbytkem interiéru. V jídelně zaujme především kusový černobílý koberec, který vymezuje prostor pro dřevěný jídelní stůl a lavici, s kterými jemně kontrastují moderní bílé židle ladící se závěsnými lampami. Dvě moderní křesla jsou tu takovou třešničkou na dortu. Hezky i prakticky pak působí velká křídová tabule. Kuchyně je vyvedená v čistě bílé barvě, o to víc zazáří výhled do zahrady rámovaný velkým francouzským oknem. Ani tady nechybí designové stoličky a křeslo. Závěsné lampy se proměnily do černé barvy.
    Kdekoli zrovna toužíte po vlně inspirace, máte Bydlo.cz s sebou. Jsme mobilní a máme rádi tablety. Naše nápady pro bydlení tak můžete ukázat svým blízkým, kdekoli se vám zamane.


Industriální design v severském stylu

    Hlavní devizou statku je vzdušnost, světlost, prostor a styl. Převaha bílé barvy tu dává plně vyniknout šedé a černé, které jsou použity decentně a s vkusem. Své místo zde má i dřevo s příjemnou světlou texturou. Eleganci interiéru dodávají hřejivé kožešiny, kusové koberce, ale také početné závěsné lampy. Zajímavým rozptýlením interiéru jsou atypická moderní křesla. Prostor opticky zvětšuje prosklená zábrana podél schodiště.
    Na Bydlo.cz najdete nejlepší inspiraci z oblasti architektury a realizace interiérů. Profesionálům nabízíme prostor pro prezentaci vlastní práce a příležitost se odborně vyjádřit. Objevte nový rozměr sdílení nápadů i hledání inspirace pro bydlení.
     Statek, Mikešovic Lesnovecké stavení, slaví dne 22. 12. 2007 své páté narozeniny. Za tu dobu se změnil k nepoznání (a to myslím v dobrém). Přejeme mu do dalších let jen samé dobré změny. A vy se můžete podívat na krátkou historii statku i s několika ilustrujícími fotografiemi.
    Obývací pokoj, do kterého velkým oknem proudí dostatek světla ze zahrady, už dává barvám větší prostor. Tmavou barvu konferenčních stolků příjemně rozbíjí oranžové akcenty textilií na světle šedých sedačkách. Minimalistické zařízení pokoje dává vyniknout jednotlivým kusům nábytku i skromným dekoracím.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00