Jak na věc


stk slatina brno v sobotu

Vítejte na webových stránkách firmy TS – STK.cz

    Nabízíme našim zákazníkům kompletní služby v oblasti technických kontrol, technických prohlídek, měření emisí pro nákladní vozy a nově děláme i digitální tachogragy! Společnost TS – STK.cz nabízí svým zákazníkům ochotu, profesionální přístup, poradenství v problematice technické způsobilosti a především individuální přístup.
    “Když jsem potřeboval rychle STK – maximálně mi vyšli vstříc! Od té doby jezdím se všemi mými nákladními auty na STK k této firmě, vždy jsem rychle odbaven a spokojeně odjíždím. ...
    “Preciznost, bleskové jednání, ochota, odbornost a hlavně lidský přístup – toho si na spolupráci firmou Technický servis STK.  cením nejvíce. Rád sem zajedu se svým traktorem a vlekem – vím, ...
    Pokud tedy potřebujete STK nebo jen přípravu na STK, technickou prohlídku před registrací vozidla, evidenční kontrolu, technickou kontrolu před schválením technické způsobilosti nebo  pravidelnou technickou prohlídku či nový digitální tachograf neváhejte a zavolejte nám. Domluvíme se na termínu a čase.
    Jsme připraveni poskytnout Vám služby v oblasti technické kontroly vozidla, technické prohlídky před registrací vozidla, evidenční kontroly a mnohé další.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00