Jak na věc


subaru carpenter

Vítejte na stránkách Subaru Fan Club !

    Nejen našim zákazníkům vždy důrazně doporučujeme, aby si před koupí nechali SUBARU důkladně prohlédnout. Nemusí to být zrovna u nás. SUBARU by měl od gum až po střechu prolézt někdo, kdo tato auta zná a ví, na co se soustředit a kde může být slabé místo. Tuto službu vám však samozřejmě nabízíme.
    Brusel, 28. listopadu 2012: Společnost Subaru Europe nv/sa, evropská odnož koncernu Fuji Heavy Industries Ltd. (FHI), japonského výrobce automobilů Subaru, dnes oznámila, že zcela nový FORESTER (Subaru Forester 2.0i L, s levostranným řízením, ve specifikaci pro evropské trhy) získal nejvyšší pětihvězdičkové ohodnocení v bezpečnostních testech Euro NCAP (European New Car Assessment Programme)* v rámci testování celkové bezpečnosti (podle pravidel platných pro rok 2012). http://www.euroncap.com/results/subaru/forester/497.aspx
    Estonsko 2012 Letos se nám s Lenkou konečně podařilo realizovat cestu do Estonska a tak podám report, jaké to tam je, jak se cestuje Pobaltím, na co se těšit a na co ne.


Posouzení technického stavu SUBARU

    Subaristé mají oproti majitelům jiných značek drobnou výhodu v tom, že se nejedná o masovou značku. SUBARU si stále zachovává jakýs takýs punc výjimečnosti, díky kterému je na trhu ojetin výrazně méně vozů pocházejících z trestné činnosti (SUBARU se zkrátka tolik nekradou) či vozů s pochybnou historií ústící zejména v manipulaci se skutečným stavem najetých kilometrů. Přesto vám doporučujeme nechat si SUBARU prověřit i po této stránce.
    Podělte se, prosím, se mnou o své zkušenosti a připomínky k našim službám i pracovníkům Emil Frey ČR, s nimiž jste přišli do kontaktu. Vaše názory jsou pro mne velmi důležité a podnětné.
    Klíčem k úspěchu značky je pravděpodobně cílená snaha hledat lepší řešení běžných problémů. Subaru tak vyšlapává nové cesty, čímž vítězí nad konkurencí. Tato tendence se pochopitelně otiskla i do všech automobilů, které vynikají mimořádnými jízdními vlastnostmi. Dalo by se dokonce říci, že platí přímá úměra mezi náročností podmínek a výkonem vozů Subaru. Čím horší je počasí a stav silnice, tím více vyniká nezdolný charakter těchto automobilů.
    Subaru buduje svoji budoucnost na automobilech, které obohacují život o nadšení, jsou esencí potěšení a klidu mysli a uspokojují potřeby a nároky zákazníků a díky tomu si získávají jejich srdce, budí důvěru a podněcují sebevědomí.


Subaru – nezapomenutelný zážitek

    V oblasti právního prověření SUBARU spolupracujeme se společností CEBIA. Jejím prostřednictvím SUBARU prověříme tak, že budeme mít velmi slušnou jistotu o původu vozidla a jeho právní bezvadnosti. I tak vám však doporučujeme co možná nejlépe sepsanou kupní smlouvu, resp. koupit SUBARU z co možná nejdůvěryhodnějšího a prověřeného zdroje - právnické či fyzické osoby, kterou budete mít šanci za nějaký ten měsíc v případě nenadálých problémů dohledat. Není to totiž pouze o co nejnižší ceně - nejste přece tak bohatí, abyste si mohli kupovat levné věci, ne?
    Praha, 6. května 2013: SUBARU ČR oficiálně zahajuje prodej dlouho očekávané kombinace BoxerDiesel – automatická převodovka Lineartronic. Premiérové spojení Subaru Boxer Diesel v kombinaci sautomatickou převodovkou poskytuje radost z jízdy, kterou běžné modely s automatickou převodovkounemohou nabídnout, ve snaze poskytnout řidičům Subaru širší škálu možností výběru.
    Koupě SUBARU bývá pro mnohé z nás nákladná záležitost. Ale ruku na srdce - přistupujete ke koupi vozu opravdu odpovídajícím způsobem? Máte jistotu, že za své úspory či budoucí splátky dostanete vůz, který za ně stojí? Jde vám pouze o co možná nejlepší cenu, nebo spíš hledáte auto, které bude sloužit svému účel, bude za odpovídající peníze a nenadějete se nějakého nepříjemného překvapení, kterému se šlo vyhnout?


Prověření případných právních vad SUBARU

    Vozy Subaru obohacují život o nadšení, jsou esencí potěšení a klidu mysli a uspokojují potřeby a nároky zákazníků. Díky tomu si získávají jejich srdce, budí důvěru a podněcují sebevědomí. Současně s tím vozy Subaru poskytují nejvyšší úroveň bezpečnosti a funkčnosti při potěšení z dynamického svezení. Se Subaru budete prožívat život naplno.
    Stránky Subaru Fan Clubu jsou otevřené všem návštěvníkům, kteří sdílejí diagnózu Subaru. Najdete zde užitečné technické rady, zajímavosti ze světa Subaru, ale také pozvánky na organizované srazy, kde sdílíme společnou vášeň.
    Tokio, 26. července 2013:  Koncern Fuji Heavy Industries Ltd. (FHI), výrobce automobilů Subaru,dnes oznámil, že na 65. ročníku mezinárodního autosalonu ve Frankfurtu (dny pro novináře:  10 a 11. září; otevřeno pro veřejnost: od 14. do 22. září 2013) odhalí studie „SUBARU VIZIV CONCEPT“ a „SUBARU WRX CONCEPT“.
    Všechna auta, které nabízíme prostřednictvím našeho bazaru, jsme samozřejmě také zkontrolovali. Vězte, že jsme viděli dost nepříjemně překvapených zákazníků našeho servisu, kteří přijeli na servisní prohlídku po koupi a zjistili, jaké sumy budou muset do svého "nového" SUBARU investovat. Nepodceňte to i vy.


Proč kupovat nový vůz Subaru od Emil Frey ČR?

    U nás v AWD v Praze se autům SUBARU věnujeme hezkou řádku let. Prošlo nám za ni rukama mnoho vozů SUBARU. Není tak prakticky nic, s čím bychom si v našem servisu neuměli poradit. SUBARU zkrátka žijeme, baví nás a jsou naším koníčkem!
    I pro vás se koupí nového auta Subaru změní svět. Jízda v něm přináší řidičům fascinující zážitky, a to znovu a znovu. Vztah, který si k Subaru lidé vytvářejí, je vztahem partnerským. Můžete se spolehnout, že tyto vozy vás nezklamou.
    Na mnohé z ojetin si u nás můžete za úhradu pořídit záruku, která se blíží té tovární. Limitní jsou dva faktory: počet najetých kilometrů určuje hranici platnosti této záruky ve výši 200 000 km, stejně tak je to i se stářím vozu 7 let.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00