Jak na věc


svéráz národního lovu v zimě dvd

METEOR MONSTER TRUCKS dvd 1 ZÁVODNÍ VZTAHY

    Ruská komedie, ve které se víc pije než mluví aneb Hurá s vodkou na medvěda. (1995) Hrají: V. Haapassalo, A. Buldakov, V. Byčkov, S. Strugačov, S. Kuprijanov a další. Scénář a režie: Alexandr Rogožkin. V ruském znění s titulky.
    Máte rádi folklor a rádi byste se jím doslova obklopili? Můžete si pořídit folklorní módu a jiné folklorní drobnosti nejen z Podluží, ale z celého Slovácka i Valašska.
    Věříme, že Svéráz získá si Vaši důvěru opravdovostí materiálů a poctivě provedenou prací. Bude naslouchat všude, kde bude vyhledáván, a společným úsilím s těmi, kdož porozumějí, pomůže snad v obnově řemesel, by se povznesly z dnešního stavu.
    V současné době je naší náplní spíše pořádání krojových dílen a dalších folklorních akcí. Členové souboru se nyní také naplno věnují svým mateřským a rodičovským povinnostem a radostem.
    Chceme, aby každý náš výrobek byl potřebný v každodenním životě, nestal se krátkodobou věcí spotřeby, ale - stejně jako dobré víno - zrál, získával časem na hodnotě a stal se "rodinným stříbrem" pro více generací.
    Chceme vzkřísiti řemeslnou práci co nejvíce využívající místních přírodních materiálů, tvořící nejen věc užitečnou svému účelu, ale též blízkou našemu srdci a oku lahodící.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00