Jak na věc


svoboda info kutná hora

Soupeři našich mládežnických týmů v sezóně 2019-2020.

    Sobotního, jubilejního 25.ročníku tradičního turnaje v malé kopané, který pořádá náš oddíl na svém venkovním hřišti v Tyršově ulici na Žižkově, se letos zúčastnilo 5 týmů ..........
    Dačického dům je minimálně v České republice unikátním projektem a tak není divu, že se o něj zajímají média. Zde si o nás můžete přečíst některé nejzajímavější tiskové i internetové články nebo se podívat videa.
    Dnes dopoledne byl ve sportovní hale BIOS v Puškinské ulici zakončen posledním pátým turnajem 11.ročník této dlouholeté školní soutěže v miniházené a z celkového vítězství i vítězství v obou kategoriích se radují týmy ze Žižkova ...............
    Kutná Hora (něm. Kuttenberg) je okresní město ve Středočeském kraji a významná městská památková rezervace, zapsaná na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. V roce 2011 zde žilo téměř 21 tisíc obyvatel.
    Vyplňte formulář a odešlete. Přijde Vám kontrolní email, v němž je třeba potvrdit odběr těchto zpráv kliknutím na daný odkaz. Až poté bude Váš email zařazen do databáze mezi odběratele novinek (z odběru je také možné se kdykoliv jediným kliknutím odhlásit).


Turnaj minižáků MEGAMINI Liberec 2019.

    Včera odehrál náš tým mladších žáků poslední jarní mistrovský turnaj SP na venkovním hřišti v Kostelci nad Labem, kde postupně narazil na čtveřici soupeřů ..........
    Zprávy rozesíláme nepravidelně. Naším cílem je pozvednout region! Budou-li pro Vás tyto zprávy zajímavé, samozřejmě budeme rádi, když o webu dáte vědět i Vašim přátelům a kamarádům.
    Projekt obnovy a vybavení Dačického domu byl spolufinancován prostřednictvím Integrovaného operačního programu z prostředků Evropské unie, Evropského fondu pro regionální rozvoj.
    Zvolte si jeden z formátů virtuálních prohlídek, které Vám vyhovují. K dispozici je FLASH (.swf) - prohlídku v HQ kvalitě lze zvětšit na celou obrazovku, QuickTime (.mov) nebo statické zobrazení místa ve formátu fotografie, tedy obrázek (.jpg).
    Projděte si virtuálně náš region. Rádi Vás tu přivítáme, přijeďte na návštěvu, na nákupy, posedět s přáteli, najíst se do restaurací a dalších podniků... Neustále rozšiřujeme seznam míst, která byste mohli navštívit, služeb, které byste si neměli nechat ujít. Máte-li připomínky a další podněty, pište na info@virtualni-kutnohorsko.cz.


Objednejte si také virtuální prohlídku. DEJTE O SOBĚ VĚDĚT!

    Náš oddíl pořádá v sobotu 8.června na hřišti házené v Tyršově ulici na Žižkově tradiční, letos jubilejní 25.ročník turnaje v malé kopané, který je zároveň 8.ročníkem memoriálu Lukáše Zemana. Je ještě možnost přihlásit Váš tým a to do neděle 2.6. na emai: hazena@sajp.cz, popř. na mobil: 723 266 082 - Vobořil Petr. Oddíl házené srdečně zve všechny případné zájemce.
    Zítra, ve středu 19.června se dožívá významného životního jubilea - "60" narozenin bývalý kanonýr a opora týmu mužů, později obětavý funkcionář a dlouholetý předseda Tělovýchovné jednoty SPARTA Kutná Hora pan Pavel Šimůnek. Členové našeho oddílu se připojují k celé řadě gratulantů a přejí oslavenci do dalších let hlavně hodně zdraví a pohody v osobním životě.
    Používáme nejmodernější komunikační technologie, s nimiž jste se pravděpodobně ještě nesetkali. A protože video je lepší než psaný text a klasický obrázek, budeme Vám posílat videoemaily i videonewslettery.


TJ SPARTA KUTNÁ HORA - oddíl házené

    Zhotovení virtuální prohlídky a zařazení do systému můžete mít už za 1.800,- Kč (ceny bez DPH). Ovšem můžete získat i další zvýhodněné bonusy! Projděte si ceník, vyberte si z možných variant a objednejte si nebo nás kontaktujte! Výsledkem pro Vás i na Váš web jsou datové soubory virtuálních prohlídek ve formátech .swf a .mov, které Vám přizpůsobíme na šírku tak, aby se vešly tak akorát také do Vašeho webu. Obvykle do něj vkládáme také informace o firmě/místě, webovou adresu a datum. Získáte tak vlastní stránku s prezentací na tomto portálu a možnou reklamu nejenom na tomto webu!
    Včera zakončil náš tým minižáků v Libčicích nad Vltavou jarní část mistrovské sezóny závěrečným turnajem, ve kterém postupně narazil na šest soupeřů ..........
    Středočeské mládežnické soutěže budou mít v nastávající sezóně hojné zastoupení, vždyť do některé z 5 kategorií - mladší dorost, starší žáci, mladší žáci, minižáci a přípravka přihlásilo své týmy rekordních 13 středočeských oddílů / Bělá pod Bezdězem, Hostivice, Hudlice, Kolín, Kostelec nad Labem, Kutná Hora, Libčice nad Vltavou, Mělník, Mladá Boleslav, Neratovice, Příbram, Úvaly, Zruč nad Sázavou / a 2 oddíly z Vysočiny / Havlíčkův Brod a Ledeč n/Sázavou /. Tak to je skvělá zpráva. Náš oddíl tradičně obsazuje všechny kategorie.
    Tento víkend startoval náš tým minižáků na tradičním veleturnaji v severočeském Liberci a nevedl si zde vůbec špatně, v konkurenci 28 týmů zde obsadil solidní 11.místo ..........

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00