Jak na věc


svoboda info kutná hora

Co a kde se o Dačickém domě píše:

    Včera odehrál náš tým mladších žáků poslední jarní mistrovský turnaj SP na venkovním hřišti v Kostelci nad Labem, kde postupně narazil na čtveřici soupeřů ..........
    Projděte si virtuálně náš region. Rádi Vás tu přivítáme, přijeďte na návštěvu, na nákupy, posedět s přáteli, najíst se do restaurací a dalších podniků... Neustále rozšiřujeme seznam míst, která byste mohli navštívit, služeb, které byste si neměli nechat ujít. Máte-li připomínky a další podněty, pište na info@virtualni-kutnohorsko.cz.
    Vyplňte formulář a odešlete. Přijde Vám kontrolní email, v němž je třeba potvrdit odběr těchto zpráv kliknutím na daný odkaz. Až poté bude Váš email zařazen do databáze mezi odběratele novinek (z odběru je také možné se kdykoliv jediným kliknutím odhlásit).
    Dačického dům je minimálně v České republice unikátním projektem a tak není divu, že se o něj zajímají média. Zde si o nás můžete přečíst některé nejzajímavější tiskové i internetové články nebo se podívat videa.


11.ročník Kutnohorské školní ligy v miniházené dohrán !!!

    Náš oddíl pořádá v sobotu 8.června na hřišti házené v Tyršově ulici na Žižkově tradiční, letos jubilejní 25.ročník turnaje v malé kopané, který je zároveň 8.ročníkem memoriálu Lukáše Zemana. Je ještě možnost přihlásit Váš tým a to do neděle 2.6. na emai: hazena@sajp.cz, popř. na mobil: 723 266 082 - Vobořil Petr. Oddíl házené srdečně zve všechny případné zájemce.
    Zprávy rozesíláme nepravidelně. Naším cílem je pozvednout region! Budou-li pro Vás tyto zprávy zajímavé, samozřejmě budeme rádi, když o webu dáte vědět i Vašim přátelům a kamarádům.
    Zvolte si jeden z formátů virtuálních prohlídek, které Vám vyhovují. K dispozici je FLASH (.swf) - prohlídku v HQ kvalitě lze zvětšit na celou obrazovku, QuickTime (.mov) nebo statické zobrazení místa ve formátu fotografie, tedy obrázek (.jpg).
    Zítra, ve středu 19.června se dožívá významného životního jubilea - "60" narozenin bývalý kanonýr a opora týmu mužů, později obětavý funkcionář a dlouholetý předseda Tělovýchovné jednoty SPARTA Kutná Hora pan Pavel Šimůnek. Členové našeho oddílu se připojují k celé řadě gratulantů a přejí oslavenci do dalších let hlavně hodně zdraví a pohody v osobním životě.


Kontakty - Virtuální Kutnohorsko

    Zhotovení virtuální prohlídky a zařazení do systému můžete mít už za 1.800,- Kč (ceny bez DPH). Ovšem můžete získat i další zvýhodněné bonusy! Projděte si ceník, vyberte si z možných variant a objednejte si nebo nás kontaktujte! Výsledkem pro Vás i na Váš web jsou datové soubory virtuálních prohlídek ve formátech .swf a .mov, které Vám přizpůsobíme na šírku tak, aby se vešly tak akorát také do Vašeho webu. Obvykle do něj vkládáme také informace o firmě/místě, webovou adresu a datum. Získáte tak vlastní stránku s prezentací na tomto portálu a možnou reklamu nejenom na tomto webu!
    Středočeské mládežnické soutěže budou mít v nastávající sezóně hojné zastoupení, vždyť do některé z 5 kategorií - mladší dorost, starší žáci, mladší žáci, minižáci a přípravka přihlásilo své týmy rekordních 13 středočeských oddílů / Bělá pod Bezdězem, Hostivice, Hudlice, Kolín, Kostelec nad Labem, Kutná Hora, Libčice nad Vltavou, Mělník, Mladá Boleslav, Neratovice, Příbram, Úvaly, Zruč nad Sázavou / a 2 oddíly z Vysočiny / Havlíčkův Brod a Ledeč n/Sázavou /. Tak to je skvělá zpráva. Náš oddíl tradičně obsazuje všechny kategorie.
    Projekt obnovy a vybavení Dačického domu byl spolufinancován prostřednictvím Integrovaného operačního programu z prostředků Evropské unie, Evropského fondu pro regionální rozvoj.
    Kutná Hora (něm. Kuttenberg) je okresní město ve Středočeském kraji a významná městská památková rezervace, zapsaná na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. V roce 2011 zde žilo téměř 21 tisíc obyvatel.


Objednejte si také virtuální prohlídku. DEJTE O SOBĚ VĚDĚT!

    Sobotního, jubilejního 25.ročníku tradičního turnaje v malé kopané, který pořádá náš oddíl na svém venkovním hřišti v Tyršově ulici na Žižkově, se letos zúčastnilo 5 týmů ..........
    Používáme nejmodernější komunikační technologie, s nimiž jste se pravděpodobně ještě nesetkali. A protože video je lepší než psaný text a klasický obrázek, budeme Vám posílat videoemaily i videonewslettery.
    Dnes dopoledne byl ve sportovní hale BIOS v Puškinské ulici zakončen posledním pátým turnajem 11.ročník této dlouholeté školní soutěže v miniházené a z celkového vítězství i vítězství v obou kategoriích se radují týmy ze Žižkova ...............
    Tento víkend startoval náš tým minižáků na tradičním veleturnaji v severočeském Liberci a nevedl si zde vůbec špatně, v konkurenci 28 týmů zde obsadil solidní 11.místo ..........
    Včera zakončil náš tým minižáků v Libčicích nad Vltavou jarní část mistrovské sezóny závěrečným turnajem, ve kterém postupně narazil na šest soupeřů ..........

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00