Jak na věc


tělovýchovná jednota sokol luhačovice

Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s.

    V případě potřeby máte možnost u nás absolvovat cílenou regeneraci (zaměřenou především na prevenci přetížení a přetrénování) či rehabilitaci (zaměřenou na odstranění již vzniklých poškození pohybového aparátu, ke kterým může docházet v důsledku dlouhodobého přetěžování, při chybných pohybových stereotypech, při neadekvátní fyzické námaze či v důsledku poúrazových stavů. Poradíme Vám při výběru vhodné sportovní aktivity.
    Tělovýchovná jednota se může pyšnit víceúčelovým hřištěm. V roce 2006 prošel areál rekonstrukcí, původní povrch hřiště nahradila umělá tráva, bylo vybudováno nové umělé osvětlení, pergola a tribuna pro diváky. Na hřišti se tak hraje nejen národní házená, ale také volejbal a nohejbal.
    TJ byla založena v roce 1919. Dnes má zhruba 120 členů z Vřeskovic a okolí, z nichž zhruba polovina jsou aktivní hráči. Výbor pracuje v následujícím složení: Vladimír Kadlec (předseda), Václav Berka (místopředseda a hsopodář), Václav Votýpka (tajemník), Petr Štich (předseda oddílu Národní házené), Karel Simbartl (výstavba a údržba), Milan Štengl ml.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00