Jak na věc


tak určitě v rozhovoru s hokejistou

ARCHITEKTURA JE TVÁŘÍ MYŠLENKY, ODRAZEM A SOUČÁSTÍ ŽIVOTA

     Architektonická a inženýrská kancelář TaK byla založena v roce 2002 skupinou architektů a stavebních inženýrů, která společně pracovala již od 90. let minulého století.
     Soustředíme se zejména na individuální přístup k zájmům investora, na komplexní vnímání a pochopení projektu, vhodného zasazení do dané lokality a kultury. Naší hlavní prioritou je nejen kvalita architektonického a projektového řešení, ale také oboustranné uspokojení ze spolupráce.
    V domě, který prošel kompletní rekonstrukcí, se mj. nachází i cenný malovaný barokní strop přímo v místnosti nad kavárnou, jeho části můžete zahlédnout okny přímo z chodníku. Kavárna – restaurace vznikla adaptací prostor na místě prvorepublikového obchodu – železářství pana Sobotky, původní využití  těchto prostor však bylo zcela jiné, bývala zde barvírna.


Kavárna – restaurace „Jenom tak …“

    je situovaná v přízemí měšťanského domu v městské památkové zóně historického královského města Kouřim na jeho hlavním Mírovém náměstí. Kouřim se nachází v okrese Kolín, 40 km východně od Prahy, při vjezdu do města od silnice na Kutnou Horu naleznete skanzen lidových staveb, ve Staré Kouřimi objevíte pozůstatky nejstaršího slovanského osídlení v Čechách a Lechův kámen, u kterého údajně spočinula jeho družina. Na Mírovém náměstí stojí kostel Sv. Štěpána, je zde muzeum s informačním střediskem a také naše restaurace-kavárna. Kouřim je vyhledávanou lokalitou pro filmaře, natáčel se zde např. známý český film Bylo nás pět. Milovníky golfu potěší 18 jamkové golfové hřiště v Molitorově, který je v těsném sousedství Kouřimi.  
    Kromě denní nabídky jídel a nápojů vám na objednávku uvaříme obědy a večeře dle vašeho přání, sestavíme individuální menu dle vašich požadavků ( včasná předchozí rezervace nutná!).
     Rada zve vedoucí všech Tras nebo jejich zástupce na Velkou Radu v pondělí 16. září od 18:30 v Pivním baru na rohu Blanické a Vinohradské (Blanická 28, Praha 2 Vinohrady). 
     Chceme nabídnout nejen kreativní řešení, ale i zodpovědnou týmovou práci, odbornou pomoc při projektování i výstavbě. Projekt nás zajímá od prvotní myšlenky až k uvedení stavby do života. Architektonická vize musí být doprovázena technicky i ekonomicky vyváženým řešením a realizační skupina musí být vždy složena z profesí vzájemně spolupracujících v zájmu stanoveného cíle.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00