Jak na věc


tales from the borderlands

Koupit Tales from the Borderlands

    Rhys a Fiona mají jen jediný důvod, proč spolupracovat, a vůbec žádný důvod, proč by si měli věřit. Společně budou čelit zradě, vydírání, banditům, zločincům i zkorumpované korporaci Hyperion.
    Ambiciózní zaměstnanec Hyperionu jménem Rhys a podvodnice z Pandory Fiona se – úplnou náhodou – dávají dohromady, aby získali ukradené bohatství a snad i klíč k jednomu z legendárních Vaultů.
    Všechny přidané kampaně, balíčky hratelných postav, zvýšení maximální úrovně a rozmanité bojové arény vydané jako stahovatelný obsah pro Borderlands a Borderlands 2 a navíc tucty dalších možností úprav postav.Pokračujte přesně tam, kde jste skončili! Přeneste si uložené pozice z Xboxu 360 díky funkci cross-save.
    S naším obchodním personálem vyřešíte vše rychle a jednoduše - bez zbytečných obklik, příplatků nebo byrokracie.


Xbox One Tales From The Borderlands: A Telltale Games Series (nová)

    Jak si s těmito překážkami poradí a jak jejich rozhodnutí ovlivní okolní svět, je jen na tobě. Tvé volby dají vzniknout novému báječnému příběhu ze světa Borderlands.
    Kolekce obsahuje kompletně remasterované hry Borderlands 2 a Borderlands: The Pre-Sequel a všechen dosud vydaný bonusový obsah.
    Prozkoumejte chaotický svět Pandory a její měsíce v úžasném vysokém rozlišení s hladkými vysokými zobrazovacími frekvencemi jaké jste ještě nikdy neviděli v hrách série Borderlands na herních konzolích.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00