Jak na věc


taroty vyklad z karet online zdarma

VĚŠTĚNÍ, DIVINACE - Tarotové karty (12 produktů)

    Absolutně ano! To je to, o co v kurzu jde-naučit se používat tarot, najít si spojení s kartami, umět je sebejistě interpretovat a používat. Záměrně jsem vytvořila video pro Začátečníky, které dostanete ještě než začneme a kde se seznámíme se základy tarotu a prací s kartami. Pokud jste úplný začátečník, můžete jednotlivým modulům věnovat více času než týden.
    Staňte se sebejistým a intuitivním kartářem-čtenářem Tarotu! Zajímáte se o Tarot, chcete mu lépe rozumět, ale stále se Vám významy karet nemohou vrýt do paměti? Jsou Vám některé z následujících rčení blízké a známé?
    Dozvíte se jak interpretovat dalších 11 karet velké arkány, prozkoumáme Bláznovu cestu a naučíme se vykládat výzamy obrácených karet pro posílení a větší rozmanitost našich výkladů.
    Dozvíte se, jak tvořit a číst kombinace mezi dvěma kartami, naučíte se číst tok energie mezi dvěma kartmi a udělat tak podrobný výklad kombinace dvou karet více do hloubky.
    Tento kurz vám poskytne jistotu a jasnost, kterou hledáte. Nebudete muset kupovat alší knihy, hledat další materiály, protože vše co hledáte najdete v tomto kurzu. Jako další výhodu vidím to, že vše, co se v tomto kurzu naučíte, budete schopni použít k tomu, abyste si začali vydělávat tím, co vás baví a naplňuje-tedy výkladem karet a pomocí druhým lidem.


Zaregistrujte k odběru Newsletteru

    Nakonec se z vás stane jistější a intuitivnější čtenář Tarotu a  jeho pomocí již dokážete měnit životy lidí, budete jim umět poradit a ukázat jim vhodnou cestu.
    Pokud je to pro vás noví oblast nebojte se! Je to velmi snadné a instrukce včas dostanete. Je to, jako byste seděli někde ve třídě, akorát s tím rozdílem, že jste doma. K účasti nepotřebujete žádný speciální software.
    Zasekla jsem se  a několikrát to tedy vzdala. Snažila jsem se otrocky pamatovat významy jednotlivých  karet spíše, než abych se učila techniky, které mi pomohou vyložit všech 78 karet.
    Takové čtení by se jí asi ani moc nelíbilo, bylo by nudné a strohé a to již nemluvím o tom, že bych jí za pár dní přečetla u stejné karty jiný význam, protože bych měla po ruce zrovna jinou knihu od jiného autora.
    Tarotoví začátečníci se často učí stovkám rozkladů, studují spoustu knih s významy karet, pátrají všude možně a často se ztrácí doslova ve stovkách protichůdných významů jednotlivých karet, v technikách rozkladů a jiných nepraktických vyučovacích technikách.


Ebook ZDARMA: 5 CHYB TAROTOVÝCH ZAČÁTEČNÍKŮ

    Do konce studia v tomto kurzu budete mít hluboký a osobní vztah s Tarotovými kartami, budete zvládat karetní významy a tím se z vás stane sebejistější a lepší „čtenář“ Tarotu.
    Vždy, když jsem vykládala, tak jsem hledala významy v knihách (což mimochodem nebyla ani moc levná záležitost), spíš, než abych vykládala více intuitivně a naučila se poslouchat svůj vnitřní hlas.
    Dozvíte se, jak rozluštit symboliku a kartách a porozumět příběhu, který každá karta nabízí.Spojíte se s tarotem na pět minut denně zísáte s tím nov propojení s kartou. Naučíme se interpretovat meče a hole
    Dozvíte se, jak zvládnout dva základní systémy, které vám otevřou  cestu k malé arkáně. Naučíme se, jak iterpretovat barvu pohárů a pentaklů. Vytvoříme grafy klíčových slov, které vám učení urychlí
    V tomto řípadě budete mít přístup do uzavřené skupiny na Facebooku, kam můžete své dotazy pokládat a kde si na budete s ostatními studenty odpovídat. Pokud bude potřeba, samozřejmě se zúčastním i já.Takže zde vlastně nebudete sami, ale vytvoříme komunitu pro řešení a zodpovídání našich dotazů-velká výhoda v tom, že získáte i postřehy a nápady jiných lidí.


Pozoruhodné knihy (Nakladatelství Pknihy publishing)

    Rozumím a chápu. také bych byla nervózní z takovéto investice do své budoucnosti, ale podívejte se na to takto. Dalo by se utratit tisíce korun za nákup různých knih, strávit spoustu času hledáním na internetu těch správných významů a stejně by vám zbyla nervozita a zmatek třeba z toho, že v každé knize je popsán trochu jiný význam jednotlivých karet.
    Ano, i zde bude kurz přínosem. Ano, možná již znáte nějaké významy karet, barev a symbolů a to je také dobře, alespoň již budete vědět o čem mluvím. To, na co se kurz přdevším soustředí tkví především v nalézání technik, jak si s kartami vytvořit vztah, vlastní přístup a to hlavně proto, abyste se stali originálními vykladači karet.Takže již mžete používat teorii, kterou jste se již sami někde naučili a přidat k tomu váš vlastné pohled a přístup. Můžete rozšířit své vědomosti o vaše vlastní pojetí karet a vlastní výklady, prohloubíte tedy již to, co teoreticky znáte.
    Kromě 90 minut vmezených pro webinářovou třídu budete muset výuce věnovat i pár hodin ze svého času. Samozřejmě, že bude záležet jen na vás, jakk budete chtít být dobří. Zkrátka čím víc času obětujete, tím budete lepší. Výhodou domácího studia je, že můžete postupovat vlastím tempem.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00