Jak na věc


tocité schody levně

Točité schody – kdy se pro ně rozhodnout?

    V případě točitých schodů vyrobených ze dřeva je také možné zvolit jejich různou povrchovou úpravu. Mezi nejčastější povrchové úpravy patří lakování kvalitním dvousložkovým lakem; voskování tekutým voskem, který na povrchu schodů vytvoří jemný ochranný film; moření do různých odstínů; olejování; bělení a kartáčování či drásání, při kterém se odstraní ze dřeva měkké části letokruhů, čímž vystoupne textura dřeva.
    Námi navržené točité schody jsou nejen praktické, elegantní a funkční, ale jsou propracované do posledního detailu a jejich konstrukce splňuje všechny bezpečností a stavebně konstrukční předpisy. Jsme si plně vědomi nejen funkční, ale i designové důležitosti, proto nabízíme jejich návrh a realizaci přesně podle Vašich potřeb a představ. Námi realizované práce vycházejí vstříc danému prostoru a celkovému interiérovému ladění. 
    Navíc, vedle dodání typizované varianty točitých schodů Bera, vám toto schodiště rádi upravíme na míru – od materiálu schodnic i madla po atypické tvary, průměry a rozměry podesty.  


Točité schody - povrchová úprava

    Nejčastějším materiálem používaným na jejich výrobu je masivní dřevo (dřevěné schodiště), v neoblíbenější variantě z budu nebo dubu. Jako další dřeviny se využívají např. javor, jasan, ořech, třešeň, borovice i smrk či exotické merbau. Točité schody však mohou být vyrobeny i z kombinace dřeva s nerezem či tvrzeným sklem a je možno kromě masivního dřeva, použít ještě např. mramor, plech v různém protiskluzovém provedení, pravý nebo umělý kámen, různé rošty atd.
    Točité schody jsou typem obloukového schodiště a podle půdorysného tvaru se jim říká křivočaré schodiště. Do této skupiny patří vřetenové, točité nebo spirálové schody. Mohou být vyrobeny z mnoha různých materiálů, jejichž výběr závisí jen na vašich požadavcích a vkusu, finančních možnostech a v neposlední řadě také na technických parametrech prostoru, do kterého mají být realizovány. Společnost TRUNN používá pouze kvalitní a prověřené materiály, které splňují přísná kritéria na stabilitu i pevnost konstrukce.
    Pokud hledáte pro svůj interiér točité schody, které splní všechny Vaše požadavky, obraťte se na nás!  Každý zákazník má u nás jistotu individuálního přístupu, odborného poradenství, vysoké kvality a špičkového řemeslného zpracování. Nabízíme férové jednání, rozumné ceny a vždy kvalitně provedenou práci! Výsledek naší odborně provedené práce Vás příjemně překvapí!


Stáhněte si soubory s dalšími informacemi

    Točité schody nabízíme v mnoha variantách a jejich konstrukci můžeme přesně upravit podle Vašich představ. Vymyslíme a vyrobíme pro Vás ty nejvhodnější točité schody, tak aby byl ideálně využit daný prostor, vyjdeme vstříc Vašim požadavkům design i praktičnost.
    Nemáte ve svém domě či vícepatrovém bytě dostatek prostoru a přesto toužíte po tom, mít v něm elegantní schody? Nebo prostor máte, ale hledáte schody, které budou skutečnou ozdobou Vašeho interiéru? Pak jsou pro Vás jedinečným řešením elegantní točité schody od společnosti TRUNN, které zaberou minimum místa, a Vy přitom současně získáte stylový doplněk Vašeho interiéru. Nabízí Vám unikátní konstrukci, kdy jsou jednotlivé stupně schodiště upevněny na středový sloup a díky tomuto tvaru jsou prostorově nenáročné. Prohlédněte si naši galerii, vyberte si konkrétní design, zadejte poptávku a my Vám rádi připravíme nezávaznou cenovou nabídku.
    Zaregistrujte se k odběru novinek – budeme vám zasílat emaily se slevami, akcemi a novinkami! Registrace je zdarma a lze ji kdykoli zrušit opětovným zadáním vašeho emailu.


Schody Bera – podrobné informace

    Nezbytným bezpečnostním a současně velice důležitým estetickým prvkem je zábradlí, které může být také vyrobeno z různých materiálů. U společnosti TRUNN si můžete vybrat zábradlí, které splňuje nejen všechny podmínky bezpečnosti, ale je i hezké a dobře padnoucí do ruky. V  nabídce máme mnoho typů zábradlí, soustružených sloupků i madel a nabízíme také individuální řezbářskou výrobu. 
    Točité schody jsou hodně využívány v jak moderních minimalistických interiérech lofotového typu, tak ve starších historizujících prostorách, ale najdeme je např. i na chatách či chalupách. Často slouží jako úniková komunikační cesta nebo se v exteriérech stávají součástí teras na zahradách.
    Jejich pochozí pohodlnost se odvíjí od průměru vnitřního vřetene s tím, že čím je průměr větší, tím jsou pohodlnější. Při malých poloměrech jsou také nejméně pohodlné a stěhování větších předmětů po nich je často zcela nemožné.
    Pocit elegance, lehkosti a jistoty – to vše se ve vás bude snoubit při prvním vstupu na točité schody Bera. Přestože je vyrábíme z masivního bukového nebo smrkového dřeva a kovu, působí vzdušně a moderně. Dlouhé životnosti schodnic napomáhají odolné polyuretanové laky, kovové díly chrání komaxitová barva dle vzorníku RAL.
    Naši partneři:Deratizace Praha neboli hubení hlodavců vám provede firma KF TRANS na profesionální úrovni. DDD služby - dezinfekce dezinsekce deratizace


Máte zájem o točité schody Bera?

    Točité schody jsou nejčastěji používaným typem v místech, kde není dostatek prostoru. Jsou nejen šikovným praktickým řešením, ale stávají se velice atraktivním doplňkem interiérů. Nezaberou takřka žádné místo a přitom si dokonale zachovávají pohodlnost a bezpečí. Jejich součástí je vnitřní středový sloupek, kolem kterého se jednotlivé schody postupně obtáčí a vytváří spirálu. Právě díky středovému sloupu působí točité schody velmi luxusním, vzdušným a zároveň moderním dojmem, zvláště pak v kombinaci dřeva s nerezem
    Jako vše v naší nabídce, i točité schody Bera vyrábíme ručně z pečlivě vybíraných materiálů. Kromě samotných schodů dokážeme zajistit také kompletní servis včetně zaměření a montáže a ručíme vám za dostupnost všech náhradních dílů.
    Točité schody Bera nabízíme v pravotočivé i levotočivé variantě a se dvěma typy horních výstupů – kruhovým i čtvercovým či obdélníkovým. Zábradlí podesty s drátěnou výplní a dřevěným madlem je již součástí dodávky, na přání vám můžeme dodat také zábradlí galerie stejného vzhledu i materiálů.
    Zaujaly vás točité schody Bera? Kontaktujte nás s jakýmikoliv dotazy nebo si schody rovnou objednejte! Pomůžeme vám nejen se zaměřením, ale i dopravou a montáží.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00