Jak na věc


truhlářství milan berka liberec

Truhlářství REMONT - Truhlářství pro chytré zákazníky

    Kuchyně, šatní skříně, vestavné skříně, dětský nábytek, koupelnový nábytek a další druhy nábytku vyrábíme na zakázku v naší dílně již od roku 1995. Nejen za tuto dobu, ale i za dobu předchozích zaměstnání jsme nasbírali hodnotnou sumu truhlářských zkušeností pro bezproblémovou a kvalitní zakázkovou výrobu nábytku a s tím spojenou Vaší následující spokojenost.
    Truhlářství Novák Prušánky můžete na internetu dohledat také pod výrazy truhlářství Hodonín a nebo truhlářství Brno. Jsme truhlářská firma, která byla založena již v roce 1991. Jsme tedy firma s dlouholetou tradicí a nezbytnou praxí v truhlářském oboru. Zabýváme se výrobou široké škály výrobků, převážně pak z masivu a dýhy. Naše produkce je ve většině případů zakázková, atypická. Snažíme se, aby za nás mluvila naše dobře vykonaná práce, protože to je naší nejlepší referencí.
    Nabízíme také ubytování v soukromí ve zrekonstruovaném vinném sklepě v největší vinařské obci Velkých Bílovicích. Více informací získáte na stránkách www.sklepufrantiska.cz
    Nespecializujeme se jen na jeden druh nábytku, ale naše výroba obsahuje bohatý sortiment - od kuchyňských linek přes obývací a dětské pokoje, ložnice, až po nábytek kancelářský i jiný.


Ze sortimentu truhlářství Kašpar si určitě vyberete...

    Nejste si pořád jistí? Přijeďte se podívat do naší vzorkové prodejny v Boubské u Vimperku.Rád Vám ochotně poradím s výběrem. Ve vzorkové prodejně si můžete prohlédnou náš sortiment od postelí až po kuchyňské desky. Otevřeno po dohodě.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00