Jak na věc


truhlářství milan berka liberec

Truhlářství REMONT - Truhlářství pro chytré zákazníky

    Nabízíme také ubytování v soukromí ve zrekonstruovaném vinném sklepě v největší vinařské obci Velkých Bílovicích. Více informací získáte na stránkách www.sklepufrantiska.cz
    Nejste si pořád jistí? Přijeďte se podívat do naší vzorkové prodejny v Boubské u Vimperku.Rád Vám ochotně poradím s výběrem. Ve vzorkové prodejně si můžete prohlédnou náš sortiment od postelí až po kuchyňské desky. Otevřeno po dohodě.
    Truhlářství Novák Prušánky můžete na internetu dohledat také pod výrazy truhlářství Hodonín a nebo truhlářství Brno. Jsme truhlářská firma, která byla založena již v roce 1991. Jsme tedy firma s dlouholetou tradicí a nezbytnou praxí v truhlářském oboru. Zabýváme se výrobou široké škály výrobků, převážně pak z masivu a dýhy. Naše produkce je ve většině případů zakázková, atypická. Snažíme se, aby za nás mluvila naše dobře vykonaná práce, protože to je naší nejlepší referencí.
    Nespecializujeme se jen na jeden druh nábytku, ale naše výroba obsahuje bohatý sortiment - od kuchyňských linek přes obývací a dětské pokoje, ložnice, až po nábytek kancelářský i jiný.


Ze sortimentu truhlářství Kašpar si určitě vyberete...

    Kuchyně, šatní skříně, vestavné skříně, dětský nábytek, koupelnový nábytek a další druhy nábytku vyrábíme na zakázku v naší dílně již od roku 1995. Nejen za tuto dobu, ale i za dobu předchozích zaměstnání jsme nasbírali hodnotnou sumu truhlářských zkušeností pro bezproblémovou a kvalitní zakázkovou výrobu nábytku a s tím spojenou Vaší následující spokojenost.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00