Jak na věc


tv prima love velvet - počet dílů?

Takto vyzerala Titanicova stará dáma, keď bola mladá. Bola to najkrajšia žena na svete.

    V roce 2005 si zahrála i v dokumentu s názvem Las locuras de Don Quijote. Následující rok dostala nabídku na thriller Rojo intenso Javiera Elorrieta. V roce 2007 hrála společně s Álexem Gonzálezem v dramatu Luz de domingo. Film získal 5 nominací v soutěži Premios Goya španělské filmové akademie a byl jedním ze tří španělských kandidátů na nominaci na Oscara.
    Paula Echevarría Colodron se narodila 7. 8. 1977 ve Španělsku. Kromě toho, že ji diváci znají jako herečku, je také slavnou modelkou. Jejím debutem v herectví se v roce 2000 stal seriál Al salir de clase, Policías, and Compañeros. V roce 2002 se objevila v příběhu Agathy Christie s názvem And Then There Were None. Rok 2003 byl také velice plodný, objevila se v televizním seriálu London Street by Antena 3, a ve filmu Carmen. O rok později si zahrála ve filmu El chocolate del loro Ernesto Martín a pravidelně se začala objevovat i v seriálu El Comisario.
    V roce 2008 opět pracovala pro José Luisa Garciho ve snímku Sangre de mayo. Tento film vznikl na oslavu dvacátého výročí vzpoury Dos de Mayo. Snímek získal sedm nominací na Premios Goya a byl také jedním ze tří španělských kandidátů na nominaci na Oscara.


Zázrak! 101-ročná žena porodila v Taliansku svoje 17.dieťa

    Od roku 2010 Echevarría píše blog Trasy la pista de Paula pro časopis Elle. Je španělskou celebritou s nejvyšším počtem sledovatelů na Instagramu. V roce 2012 byla osobou s největším nárůstem ve vyhledávání Google ve Španělsku. V roce 2015 Echevarria byla nejvíce hledanou osobou v Bingu (prohlížeč) ve Španělsku po dobu dvou po sobě jdoucích let.
    Od roku 2010 do roku 2013 byla jednou z hlavních postav seriálu TVE-1 Gran Reserva, příběh o podníkání s vínem. Dalšími herci byli Ángla Molina a Emilio Gutiérrez Caba.
    V současné době vysílá tv prima love úspěšný španělský seriál Velvet. Seriál má 4 série a celkem 55 dílů. Hlavními postavami jsou Anna a Alberto, kterým osud v lásce zpočátku moc nepřeje. Krásný, originální seriál. Nicméně, moc se o něm u nás nepíše. Napravíme to. Tento článek je věnovaný Paule Echeverríi ztvárňující v seriálu Annu.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00