Jak na věc


tv pytle

Pytel na obuv Midi červený Ibišek, Herlitz

    Televizní pytel Karmela Květ cihlový - BellatexTV pytel Karmela Jarní květ je kvalitní deka české výroby s hustým vlasem,vysokou gramáží a moderním designem teplé jarní přírody. Jako každý TV pytel je opatřena patenty na...Zboží je k dodání do 14 dnů.


Televizní pytel Karmela Květ bordó - Bellatex

    Pytel na tělocvik Princess 641, Donau90.00 Kč bez DPH108.90 Kč s DPHPytel na obuv Midi fialový, Herlitz60.00 Kč bez DPH72.60 Kč s DPHPytel na obuv Compact Holky Tygr, Herlitz60.00 Kč bez DPH72.60 Kč s DPHPytel na obuv Compact Holky Víla, Herlitz60.00 Kč bez DPH72.60 Kč s DPHPytel na obuv Compact Holky Motýl, Herlitz60.00 Kč bez DPH72.60 Kč s DPHPytel na obuv Zajíc 1328, Stil50.00 Kč bez DPH60.50 Kč s DPHPytel na obuv Žirafa 1328, Stil50.00 Kč bez DPH60.50 Kč s DPHPytel na obuv Zebra 1328, Stil50.00 Kč bez DPH60.50 Kč s DPHPytel na obuv Princezny 2, Karton P+P60.00 Kč bez DPH72.60 Kč s DPHPytel na obuv Midi fialový s kytkou, Herlitz60.00 Kč bez DPH72.60 Kč s DPHPytel na obuv Midi Kůň Baroko, Herlitz60.00 Kč bez DPH72.60 Kč s DPHPytel na obuv Srdce, Herlitz60.00 Kč bez DPH72.60 Kč s DPHPytel na cvičky TOY STORY 1-066, Karton P+P95.00 Kč bez DPH114.95 Kč s DPHPytel na obuv Midi červený Ibišek, Herlitz60.00 Kč bez DPH72.60 Kč s DPHPytel na obuv Midi Škorpion, Herlitz60.00 Kč bez DPH72.60 K
    Televizní pytel Karmela Květ bordó - BellatexTV pytel Karmela Azték je kvalitní deka české výroby s hustým vlasem,vysokou gramáží a moderním designem. Jako každý TV pytel je opatřena patenty a zipem na zapnutí. Zboží je k dodání do 14 dnů.
    Televizní pytel Karmela Kůže - BellatexTV pytel Karmela Kůže je kvalitní deka české výroby s hustým vlasem,vysokou gramáží a moderním designem. Jako každý TV pytel je opatřena patenty a zipem na zapnutí. Zboží je k dodání do 14 dnů.
    Televizní pytel Karmela Eskimo terra - BellatexTV pytel Karmela Eskimo terra je kvalitní deka české výroby s hustým vlasem,vysokou gramáží a moderním designem. Jako každý TV pytel je opatřena patenty a zipem na zapnutí. Zboží je k dodání do 14 dnů.
    Televizní pytel Karmela Bordová kytka - BellatexTV pytel Karmela Bordová kytka je kvalitní deka české výroby s hustým vlasem,vysokou gramáží a moderním designem. Jako každý TV pytel je opatřena patenty a zipem na zapnutí. Zboží je k dodání do 14 dnů.


Technické parametry - televizní pytel:

    Televizní pytel ze 100 % vlněného včesu 420 g / m2 je jemný, hřejivý přírodní materiál. Originální střih Tv pytle Vám poskytne příjemné teplo při sledování oblíbených televizních programů a při celkové relaxaci nejen u televize.
    Televizní pytel Karmela Šedá kostka - BellatexTV pytel Karmela Šedá kostka je kvalitní deka české výroby s hustým vlasem,vysokou gramáží a moderním designem teplé jarní přírody. Jako každý TV pytel je opatřena patenty na...Zboží je k dodání do 14 dnů.
    Televizní pytel Karmela Béžový proužek - BellatexTV pytel Karmela Béžový proužek je kvalitní deka české výroby s hustým vlasem,vysokou gramáží a moderním designem. Jako každý TV pytel je opatřena patenty a zipem na zapnutí. Zboží je k dodání do 14 dnů.
    Televizní pytel je vhodný pro celou rodinu. Televizní pytel a použití: doma, na cesty, chalupy, chaty, pikniky, do přírody, při relaxaci a ručních pracech apod.
    Televizní pytel ze 100 % vlněného včesu 420 g / m2 je jemný, hřejivý přírodní materiál. Originální střih Tv pytle Vám poskytne příjemné teplo při sledování oblíbených televizních programů a při celkové relaxaci nejen u televize.


Pytel na tělocvik Princess 641, Donau

    Televizní pytel Karmela Geometrie modrá - BellatexTV pytel Karmela Azték je kvalitní deka české výroby s hustým vlasem,vysokou gramáží a moderním designem. Jako každý TV pytel je opatřena patenty a zipem na zapnutí. Zboží je k dodání do 14 dnů.
    Televizní pytel Karmela Plus Spirála bordó - BellatexTV pytel Karmela Eskimo terra je kvalitní deka české výroby s hustým vlasem,vysokou gramáží a moderním designem. Jako každý TV pytel je opatřena patenty a zipem na zapnutí. Zboží je k dodání do 14 dnů.
    Televizní pytel dodáváme v sadě 2 ks za celkovou cenu 518 Kč, samostatně 299 Kč.(Pokud v sadě 2 ks požadujete dvě různá barevná provedení, uveďte barvy v objednávce do poznámky.)Na televizní pytel poskytujeme záruku na výrobní vady v délce 24 měsíců.
    Televizní pytel Karmela Antika bordó - BellatexTV pytel Karmela Antika bordó je kvalitní deka české výroby s hustým vlasem,vysokou gramáží a moderním designem teplé jarní přírody. Jako každý TV pytel je opatřena patenty na...Zboží je k dodání do 14 dnů.


Televizní pytel Karmela Plus Spirála bordó - Bellatex

    Televizní pytel Karmela proužek s puntíkem - BellatexTV pytel Karmela Proužek s puntíkem je kvalitní deka české výroby s hustým vlasem,vysokou gramáží a moderním designem. Jako každý TV pytel je opatřena patenty na zapnutí. Zboží je k dodání do 14 dnů.
    Sáčky na obuv a pytel na tělesnou výchovu jsou důležitou součástí výbavy každého školáka. Sáčky na obuv se používají k uložení přezůvek ve školních šatnách. Pytel na TV slouží k uschování a snadnému přenášení sportovního úboru a obuvi.
    Televizní pytel Karmela Geometrie terra - BellatexTV pytel Karmela Azték je kvalitní deka české výroby s hustým vlasem,vysokou gramáží a moderním designem. Jako každý TV pytel je opatřena patenty a zipem na zapnutí. Zboží je k dodání do 14 dnů.
    Televizní pytel Karmela Variace hnědá - BellatexTV pytel Karmela Variace je kvalitní deka české výroby s hustým vlasem,vysokou gramáží a moderním designem v duchu Skandinávie. Jako každý TV pytel je opatřena patenty a zipem na...Zboží je k dodání do 14 dnů.


Pytel na tělocvik Princezny Kouzelná zahrada 2009, Dona...

    Televizní pytel je ideální pro domácí použití, na cesty, chalupy, chaty, pikniky, do přírody, při sledování televize, čtení, při ručních pracích apod. Televizní pytel má mnoho výhod. Posezení u sledování televizního pořadu bude tak opravdovým zážitkem v teple a v pohodě.
    Televizní pytel Karmela Eskimo modré - BellatexTV pytel Karmela Eskimo modré je kvalitní deka české výroby s hustým vlasem,vysokou gramáží a moderním designem. Jako každý TV pytel je opatřena patenty a zipem na zapnutí. Zboží je k dodání do 14 dnů.
    Nabízíme široký sortiment licenčních i nelicenčních sáčků a pytlů se stahovací šňůrkou, vyrobených z textilních materiálů. V nabídce jsou i pytle, které vypdají jako vaky, které mají jmenovku, stahují se šňůrkou a mají dva popruhy, které umožňují i přenášení na zádech.
    Televizní pytel Karmela Indiánský motiv - BelatexTV pytel Karmela indiánský motiv je kvalitní deka české výroby s hustým vlasem,vysokou gramáží a moderním designem. Jako každý TV pytel je opatřena patenty a zipem na zapnutí. ...Toto zboží máme skladem a je IHNED K DODÁNÍ.


Pytel na obuv Midi fialový, Herlitz

    Televizní pytel Karmela Plus Indiánská zima - BellatexTV pytel Karmela Eskimo terra je kvalitní deka české výroby s hustým vlasem,vysokou gramáží a moderním designem. Jako každý TV pytel je opatřena patenty a zipem na zapnutí. Zboží je k dodání do 14 dnů.
    Televizní pytel Karmela Azték hnědý - BellatexTV pytel Karmela Azték je kvalitní deka české výroby s hustým vlasem,vysokou gramáží a moderním designem. Jako každý TV pytel je opatřena patenty a zipem na zapnutí. Zboží je k dodání do 14 dnů.
    Dokonalé řemeslné zpracování televizního pytle a originální střih Vám poskytují řadu výhod - v televizním pytli je možno chodit ( v oblasti nohou je zapínání na knoflíky ) nebo jej můžete rozepnout ( zip ) a používat jako deku. Televizní pytel je velmi lehký a materiál příjemný - prodyšný. Ideální použití po televizního pytle je po celý rok.
    Oboustranný vlněný televizní pytel s hnědým vzorem, příjemný na dotek, prodyšný, skvěle zahřeje celé tělo. Lze jej použít i jako deku díky rozepínání. Vhodný k relaxaci pro celou rodinu nejen u tv. ...více
    Vlněný televizní pytel vhodný pro celou rodinu nejen ke sledování tv. Příjemně zahřeje, dodá klid a pohodu při relaxaci. Tv pytel lze použít i jako deku díky rozepínání. Celoročně využitelný. ...více


Televizní pytel Karmela Variace hnědá - Bellatex

    Televizní pytel je vhodný pro celou rodinu,při sledování televizních pořadů i při četbě knih či časopisů a popíjení kávy či čaje Vás velmi jemná 100% ovčí vlna příjemné zahřeje.
    Televizní pytel Karmela Plus Pestré obdélníky - BellatexTV pytel Karmela Eskimo terra je kvalitní deka české výroby s hustým vlasem,vysokou gramáží a moderním designem. Jako každý TV pytel je opatřena patenty a zipem na zapnutí. Zboží je k dodání do 14 dnů.
    Televizní pytel Karmela Plus Fantazie béžová - BellatexTV pytel Karmela Eskimo terra je kvalitní deka české výroby s hustým vlasem,vysokou gramáží a moderním designem. Jako každý TV pytel je opatřena patenty a zipem na zapnutí. Zboží je k dodání do 14 dnů.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00