Jak na věc


ukázka z díla romeo a julie

Ukázky aranžování obchodních center

    Přečtěte si ukázku z prvního dílu epické série ze světa legendárních gamebooků o Lone Wolfovi – Osamělém vlkovi, z nové knihy od nakladatelství Mytago.
    Nakladatelství Triton vydalo knihu Maxim Kammerer, souborné vydání tří románů Obydlený ostrov, Brouk v mraveništi a Vlny ztišují vítr bratrů Strugackých.
    Minulost se vrací. Ivory ani Katharine nejsou schopni se přenést přes to, co se jim stalo, a hledají sami sebe. Navzdory tomu musejí fungovat jako tým. Cesta k sebepoznání je i cestou k utužení týmu. Týmu, jemuž chybí jeden člen. Tři jsou podmínka. Skrz krvavé vzpomínky a krutou minulost Katharine a Ivory hledají nového parťáka, o němž vůbec nic neví.
    Nakladatelství Triton vydává první díl vesmírné sci-fi trilogie Jiskry války britského autora Garetha L. Powella. Kniha získala cenu BSFA v kategorii Best Novel 2018.


Přihlášení k odebírání newsletteru

    PRÁVĚ VYŠLOTim Weaver: Muž bez minulosti    • Pro fanoušky knih Joa Nesbøho, Chrise Cartera, Michaela Connellyho a Jefferyho Deavera.    • Weaverovy romány (Hon na mrtvého, Bez slitování, Němé oběti, Zlomené srdce aj.) se staly bestsellery!    • Nakladatelství Mystery Press vydá tento rok ještě devátý Rakerův případ nazvaný Žena mého života.
    PRÁVĚ VYŠLOMarie Rejfová: Kdo maže, ten jede• Vynikající detektivka z českého maloměsta kořeněná laskavým humorem.• Knihu ilustroval Daniel Špaček, výtvarník oceněný Magnesií Literou za titul Překlep a Škraloup!• Na příští rok chystá Mystery Press čtvrtý případ Josefíny Divíškové nazvaný Co se vleče, neuteče.
    O stvoření, které tě napadlo, vyprávějí anmarské legendy. Nazývají jej Služebník stínů. Dokud budeš živ, bude ti v patách.Uvrhli na tebe temnou kletbu havrana. Jen ty sám ji můžeš zlomit…
    K restaurování autíček mě, přiznám se, dovedl můj sobecký cíl - zrestaurovat si autíčka mého dětství, zničená jak ode mě, tak od potomků. On když angličák prochází rukama třech dětí po dobu třiceti let, tak je to na něm setsakra znát. 
    Nakladatelství Triton vydá román Dana Morena Kaledonský gambit, klasický sci-fi příběh s prvky špionážního thrilleru, okořeněný notnou dávkou suchého humoru.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00