Jak na věc


ukázka z díla romeo a julie

Ukázky aranžování obchodních center

    PRÁVĚ VYŠLOMarie Rejfová: Kdo maže, ten jede• Vynikající detektivka z českého maloměsta kořeněná laskavým humorem.• Knihu ilustroval Daniel Špaček, výtvarník oceněný Magnesií Literou za titul Překlep a Škraloup!• Na příští rok chystá Mystery Press čtvrtý případ Josefíny Divíškové nazvaný Co se vleče, neuteče.
    Záruka dobrého střihu: Každá zákaznice má v našem salonu nárok na bezplatnou návštěvu po 14 dnech po realizaci 3D střihu, kde se kontroluje jak si účes sedl a doupravuje.
    Nakladatelství Triton vydá román Dana Morena Kaledonský gambit, klasický sci-fi příběh s prvky špionážního thrilleru, okořeněný notnou dávkou suchého humoru.
    K restaurování autíček mě, přiznám se, dovedl můj sobecký cíl - zrestaurovat si autíčka mého dětství, zničená jak ode mě, tak od potomků. On když angličák prochází rukama třech dětí po dobu třiceti let, tak je to na něm setsakra znát. 
    Nakladatelství Triton vydalo knihu Maxim Kammerer, souborné vydání tří románů Obydlený ostrov, Brouk v mraveništi a Vlny ztišují vítr bratrů Strugackých.
    Nakladatelství Triton vydává první díl vesmírné sci-fi trilogie Jiskry války britského autora Garetha L. Powella. Kniha získala cenu BSFA v kategorii Best Novel 2018.


Přihlášení k odebírání newsletteru

    Minulost se vrací. Ivory ani Katharine nejsou schopni se přenést přes to, co se jim stalo, a hledají sami sebe. Navzdory tomu musejí fungovat jako tým. Cesta k sebepoznání je i cestou k utužení týmu. Týmu, jemuž chybí jeden člen. Tři jsou podmínka. Skrz krvavé vzpomínky a krutou minulost Katharine a Ivory hledají nového parťáka, o němž vůbec nic neví.
    Sarden - internetový magazín o sci-fi a fantastice  /  šéfredaktor:  Martin Stručovský  /  zástupkyně šéfredaktora: Monika Dvořáková  / webmaster: Petr Šimčík / ISSN: 1805-2711
    Dan Simmons je v současné literatuře fenomén. Podobně jako svého času Umberto Eco píše jednu brilantní knihu za druhou, a aniž by se snažil komukoli zavděčit či sázet na populární témata a osvědčené vypravěčské postupy, vždycky dokáže čtenáři spolehlivě vyrazit dech.
    O stvoření, které tě napadlo, vyprávějí anmarské legendy. Nazývají jej Služebník stínů. Dokud budeš živ, bude ti v patách.Uvrhli na tebe temnou kletbu havrana. Jen ty sám ji můžeš zlomit…
    Kazatel je temný, mrazivý hororový román o středověkém knězi Řehořovi a mladíkovi ze současnosti, Gabenovi. Jedině jejich společné úsilí jim dává šanci jednou provždy skoncovat s něčím, co nechce nic víc než se dostat na světlo. Za jakoukoli cenu!


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00