Jak na věc


ulozto stahovani pisnicek

Napsat komentář Zrušit odpověď na komentář

    Streamovací služby jenž jsou momentálně na vzestupu. Stačí si stáhnout jejich program a můžete neomezeně poslouchat. Opět umělec má peníze z toho, že sledujete různé reklamy a nebo z poplatků – lze si zaplatit prémiové členství a mí tak služby bez reklam.
    Takovým nejlepší způsobem jak si poslechnout Vaše oblíbené písničky, mrknout na videoklip a zároveň podpořit umělce finančně (nepřímo) je použití serveru Youtube. Na stránkách má videoklipy snad každý známý zpěvák či zpěvačka. Stačí si pouze najít jeho kanál, pustit video a je to vše. Říkáte si, jak jsem asi umělce podpořil/a? No úplně jednoduše. Tím, že se podíváte na videoklip, tak se Vám zobrazují reklamy a umělec má za každé zobrazení nějaké ty drobné – když se mu zobrazení – chcete-li shlédnutí nashromáždí, tak si můžete přijít na pořádný balík. Videoklip GANGAMSTYLE vydělal raperovi PSY přes 8 milionu dolaru a to už je pořádná částka nemyslíte?


Uložto.cz písničky mp3 – Jde to i jinak

    Poslední no možná ne ale poslední možnost jenž zde uvedeme je zakoupení či pronájem přes iTunes. Za film či písničku tak zaplatíte a celých 66% ceny jde rovnou umělci a to je krásné ne? Navíc si pak film či právě staženou mp3 můžete dát o všech možných zařízení – od mobilu přes tablet až do chytrých věcí co se nosí na těle.
    Ulož.to všem velice známý portál. Jedná se o stránky, kde stáhnete a nahrajete téměř všechno. Ať už fotky z Vaší poslední dovolené, nevypadaný film expendables 3 či nové album Madony. Je to ale správné? Je v pořádku, okrádat majitele autorských práv o jejich zisky?
    3.9. - Hudba je přece zábava!Muzika je nedílnou součástí našich životů. Mp3 skladby plní naše mobilní telefony, tablety, mp3 přehrávače a další zařízení dobrou náladou při poslechu své oblíbené hudby. Přejít na všechny mp3.
    Víme stahování filmu, písniček či videí pro vlastní potřebuje je legální, ale nebylo by lepší spíše umělci na jeho tvorbu přispět? Určitě by jste také nepracovali zadarmo. Dnes Vám ukážeme několik způsobů, jak si poslechnout písničky.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00