Jak na věc


uniformy pilotů čsa

ČSA – nejstarší letecká společnost českého nebe

    Za pozornost stojí rovněž Výcvikové středisko provozované Českými aeroliniemi. Středisko je umístěno v Hangáru B na jižním terminálu letiště Ruzyně. Kromě běžných přednáškových místností pro klasická školení manažerského typu je výcvikové středisko vybaveno kompletním zázemím pro trénink palubních průvodčích včetně nově zakoupeného plně pohyblivého kabinového trenažéru pro letoun Airbus A320. Pro potřebu výcviku letových posádek je ve výcvikovém středisku k již používanému simulátoru Boeingu B737 k dispozici ještě nově certifikovaný simulátor Airbusu A320 a syntetické letové zařízení ATR 42. Tato zařízení jsou přednostně určena pro výcvik pilotů ČSA, přebývající kapacita se prodává externím zájemcům, mezi něž patří letecké společnosti nejen z ČR, ale například i z Holandska, Ukrajiny, Bulharska, Makedonie, Běloruska a dalších zemí především východní Evropy.
    Která holčička nechtěla být jako malá letuškou. Cestovat si po světě v elegantním kostýmku a v každé zemi být jako doma. Jak to ale s elegantními kostýmky je doopravdy?
    Jak role žen ve vzduchu rostla, měnily se i strohé linie s vojenskými prvky v linie s více ženskými prvky a přibývalo i veselejších barev. Tak se dělo na přelomu 30. a 40. let dvacátého století.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00