Jak na věc


utulky a chovne stanice morcat v brně

Další útulky pro fretky a domácí azyly(víte-li o dalším, dejte nám vědět):

     Pokud byste i Vy chtěli FU Klubko nějak podpořit, pak číslo účtu je 83268319/0800, variabilní symbol 1111. Vítaná je také materiální pomoc v podobě granulí, pelíšků, vitamínových past apod.
    Konkrétní podmínky fungování, spolupráce a kompetencí, a oficiální stvrzení rozšíření působnosti FUKu, byly dojednány na schůzce vedení KCHPF, FUK a Azýlku Fredy dne 4..listopadu 2012. Azýlek Fredy skončil jako samostaný útulek a FUK se po dvou letech působení v Berouně rozrostl o dvě pobočky - v Praze a Trnové u MB.
    Náš Klub dlouhá léta pomáhal fretkám v nouzi "pouze" prostřednictvím finančních příspěvků z Fondu pro ohrožené fretky (FOFR), v září 2010 se podařilo zprovoznit klubový útulek (raději bychom ovšem byli, kdyby nebyl potřeba).


útulek Měcholupy - historie

    V objektu útulku byla vybudována Záchytná stanice pro ostatní zvířata, sloužící pro krátkodobé umístění jiných zvířat, než psů a koček. Zvířata jsou ošetřena, převezena a předána do smluvních zařízení, případně vrácena jejich majiteli, jenž se přihlásí. Otevřením záchytné stanice tak byla vyřešena absence v zajišťování ostatních zvířat. Často dochází k odběrům těchto zvířat z bytů, kde se o ně nikdo nestará nebo odchytu nebezpečných druhů zvířat, která svému majiteli unikla. Záchytná stanice je schopna krátkodobě zajistit např. velké savce, vrubozubé, chované šelmy, plazy, exoty, včetně exotického ptactva apod.
    Nabízíme: pracovní poměr na dobu určitou v nepravidelném provozu (dvanáctihodinové směny včetně sobot, nedělí a svátků), ve výborném kolektivu a moderním prostředí, odměňování v rámci 8. platové třídy nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů. K tomu zajímavé benefity: stravenky v hodnotě 100 Kč, příspěvek na bydlení a dopravu 6000 Kč, příspěvek na rekreaci (až 5000 Kč/rok). Kontakty: Václav Steinbauer - 222 02 59 17, 222 02 59 18 Zbyněk Raniak - 222 02 59 17, 222 02 59 19
    Začala vaše fretka zčistajasna kousat a trousit bobky kdekoli?Pokud je jí čistě náhodou cca půl až třičtvrtě roku, nezoufejte a pročtěte si článek o dospívání, kousání a výchově vůbec.


Mám dvě a víc fretek, které se vzájemně snáší:

    Do obou útulků bylo přijato celkem 3 733 zvířat, z toho psů 2 166, 1296 koček a 271 ostatních jiných zvířat. Veterinární asanační služba svezla z území hl. m. Prahy, 8 324 kg kadáverů. V průběhu tohoto roku bylo v Trojském útulku provedeno 36 exkurzí pro veřejnost s celkovým počtem 549 dětí i dospělých. Odbornou praxi vykonalo celkem v útulcích 138 studentů.
    2012Proběhla částečná obnova a rozšíření vozového parku odchytové služby UPOZ,. V rámci zkvalitnění asanační služby bylo pořízeno speciální asanační vozidlo Mitsubisi Santer, umožňující rychlé zabezpečení odstranění vedlejších živočišných produktů ( kadáverů) z veřejných prostranství. Dále bylo pořízeno nové odchytové vozidlo Iveco Daily, s moderním vybyvením pro odchyt zvířat. Pro zajištění a převoz hospodážských zvířat by l pořízen speciální přívěsný vozík pro koně. V rámci zabezpečení provozu byl pořízen velký dvounápravový přívěsný vozík.
    2010Proběhlo v UPOZ mezinárodní sympozium Welfare za účasti 150 odborníků z 50 států světa, se zaměřením na poskytování péče toulavým a opuštěnýnm zvířatům,. V rámci akce proběhla prohlídka chovatelských zařízení UPOZ. Ze strany zúčastněných odborníků byla veškerá činnost UPOZ a úroveň chovatelských zařízení velmi kladně hodnocena jako jedna z nejlepších a nejfunkčnějších v Evropě.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00