Jak na věc


uv pekárna na gelové nehty

Clear gel WZ nails - UV gel modelovací čirý 10 ml

    Ultrafialové záření nemůžeme vidět ani cítit. Odráží se od písku, sněhu, vodních ploch i betonu ve všech směrech a zvyšuje tak dávku záření, která zasahuje vaši kůži.  
    filtrem včetně triček, kraťasů, kombinéz i čepic pro děti od kojeneckého věku. Ochranné oblečení prvotřídní kvality, které zaručuje maximální ochranu před ultrafialovými paprsky a které vám pomáhá v prevenci spálení pokožky i rakoviny kůže.
    SUN EMPORIUM je specialistou na oblečení s UV ochranou. Každý kousek oblečení, který nabízíme, je testován australskou agenturou, která se zabývá ochranou před zářením a jadernou bezpečností (Australian Radiation Protection and Nuclear Safety Agency - ARPANSA) a hodnocen nejvyšším stupněm ochrany proti UV záření, což je "UPF 50+". (UPF=Ultraviolet Protection Factor, stupeň ochrany proti ultrafialovému záření) 
    Běžné letní oblečení poskytuje velmi slabou protisluneční clonu - například UPF 5. K jemné dětské kůži se tak dostává potenciálně nebezpečné množství ultrafialového záření. Optimální ochrany před sluncem je dosaženo ochranným oblečením klasifikovaným hodnocením UPF 50+.


Base gel WZ nails - UV gel podkladový 5 ml

    PLATYPUS AUSTRALIA a SUN EMPORIUM nabízejí originální oblečení proti slunci se zajímavými motivy - vyberte si v našem obchodě z triček, kraťasů, kombinéz i čepic. Kolekce pro děti a teenagery, inspirované surfováním, nabízejí módní a elegantní možnosti ochrany před sluncem všude, kde ho pro kůži vašich dětí může být příliš mnoho - při hrách na pláži, u bazénu i při outdoorových aktivitách na horách.
    Austrálie je zemí, která je v čele vědeckého výzkumu ochrany proti slunci. PLATYPUS AUSTRALIA a SUN EMPORIUM reflektují zkušenosti Austrálie, kde je ochrana proti slunci národní zdravotní prioritou více než 15 let. V oblasti ochrany před sluncem vycházejí vstříc potřebě kvalitního oblečení s UV ochranou. Díky více než desetiletí zkušeností a výzkumu vám tak můžeme přinášet UV oblečení prvotřídní kvality.
    Dodáváme kvalitní UV gely na nehty za velkoobchodní ceny. Můžete si u nás nakoupit UV gely značek WZ NAILS, ENII NAILS dále také méně známé UV gely na nehty Tasha a Cedro.
    UPF - Faktor ochrany proti UV záření - je hodnotícím kritériem užívaným u oblečení, jehož smyslem je ochrana proti slunci (anglicky sun protective clothing). Udává míru ochrany proti UV záření poskytovanou tkaninou. Rozpětí se pohybuje od 2 do 50+.


1 phasen WZ nails - UV gel modelovací jednofázový 10 ml

     - UV oblečení je velmi vhodné také pro děti s problematickou a citlivou pokožkou či ekzémy - díky jeho používání nebudete muset chráněnou kůži Vašich dětí dál zatěžovat opakovaným nanášením opalovacích krémů. 
    - UV oblečení značky SUN EMPORIUM vám přináší nejvyšší stupeň ochrany proti UV záření, vyjádřený číslovkou "50+". S naším oblečením tak máte jistotu, že ke kryté pokožce vašich dětí se dostanou méně než 2 procenta UV záření.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00