Jak na věc


vápenec mletý

Ukázku demontáže zásobníku na vápenec najdete ve fotogalerii:

    Zásobník je vhodný pro montáže do technologických celků určených pro využití vápence a jiných průmyslových provozů. Tyto se dále skládají ze skladovacích zařízení mate- riálů a následných techno- logických zařízení určených pro zpracování vápence.
    Zásobník je určen pro skladování a expedici vápence. Zásobníky na vápenec jsou určeny jak do vnitřních tak i do venkovních prostorů. Objem skladovaného materiálu je možné volit dle požadavků zákazníka.
    Zásobníky se používají k uchování sypkých produktů při uskladnění nebo v průběhu výrobního procesu. Hranaté zásobníky dodáváme vyrobené z pozinkovaných nebo klasickýc plechů opatřených nátěrem. Zásobníky je možné používat ve venkovním nebo vnitřním prostředí. Instalovat lze jednotlivé zásobníky i celé baterie.


Zásobníky vápence pro průmysl a stavebnictví

    Zásobníky na vápenec se často využívají v cementárnách neboť vápenec je jednou ze základních složek pro výrobu portlandského cementu. Čistý vysokoprocentní vápenec má hlavní průmyslové využití pro výrobu vápna. Další využití se nabízí v hutním průmyslu neboť na výrobu 1 tuny železa je potřeba 150 - 1600 kg vápence. Vápenece se taktéž využívají při výrobě skla, sody, cukru a celulózy. I pro tyto průmyslové odvětví nabízíme naše zásobníky vápence. Vápence jsou jednou z nejdůležitějších hornin využívaných jako nerostné suroviny a proto je jim všude věnována mimořádná pozornost. Vápence jsou totiž po jílových a pískových sedimentech třetí nejhojnější sedimentární horninou.
    Pozinkované zásobníky jsou určeny ke krátkodobému skladování různých sypkých materiálů. Všechy součásti zásobníku jsou vyráběny z galvanizované oceli nebo jsou zinkově galvanizované. Tyto zásobníky se výrábějí s konusem s výpadovým úhlem 45° a 60°. Zásobníky jsou vyrobeny z vlnitých pozinkovaných plechů, s výsypkou a střechou.
    Nepodjezdné zásobníky s úhlem výsypky 40°/57° dodáváme i z renovovaných smaltovaných plechů typu Vítkovice. Toto řešení je vhodné pro vstupní zásobníky, výrobní zásobníky, skladovací zásobníky a expediční zásobníky. Ocelová válcová skořepina nádrže je sestavena z oboustranně smaltovaných plechů které jsou spojeny speciálními šrouby a utěsněny.
    Ocelové zásobníky jsou určeny ke krátkodobému skladování sypkých materiálů. Všechy součásti zásobníku jsou vyrobeny z ocelových plechů a opatřeny kvalitním nátěrem. Tyto zásobníky se výrábějí s konusem s výpadovým úhlem 45° a 60°. Zásobníky mohou být podjezdné a nepodjezdné a jsou vybaveny výsypkou a střechou.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00