Jak na věc


víkendové brigády brno

Dokonalá dovolená v Krkonoších v Hotelu Idol na 3 nebo ...

    Prožijte nezapomenutelný Halloweenský víkend. Hotel Medlov u jezera vás zve na 3 dny plné strašidel a zábavy. Čeká vás lahodná polopenze, lampionový průvod strašidel i strašidelná disco show. K tomu sleva na wellness a při koupi 2 voucherů 1 dítě do 8 let zdarma. Pro děti připravena kreativní dílna.
    Víkend nabitý wellness a sportem v Hotelu Dakol u Karviné. 2 osoby se mohou těšit na 3 dny báječné relaxace ve finské a turecké sauně i v bazénu s protiproudem. Čeká je bowling, k dispozici jim bude multifunkční hřiště a vyrazit mohou i na výlet na kolech po krásách Slezska a předhůří Beskyd!
    Přijeďte k nám na víkend s dětmi, vezměte na víkendový pobyt i svou rodinu. Překvapte je pestrým víkendem, na který budou dlouho vzpomínat. Nechte své dětičky aby se zabavili na dětském hřišti, zatím co vy si odpočinete. Pak je vezměte na výlet, vyberte si naší nabídky Tipů na výlety pro vás. Nebo jen tak stravte den u chaty, choďte na houby, nebo se opalujte. Rozhodnutí je na vás. Po tom všem si uvařte večer guláš v zastřešeném krbovišti nacházejícího se hned vedle chaty a vykládejte si zážitky z celého dne. Víkendové pobyty s dětmi jsou skvělý způsob jak zrelaxovat a být i s rodinou.


Vinařský pobyt, folklorní víkend nebo dýňobraní ...

    Máme pro vás tip na poměrně levný víkendový pobyt na Slovensku - Chata Uhorčík, Ilčík a Rajnoha v Těrchové. Ideální pro víkendový pobyt pro dva nebo pro víkendový pobyt s dětmi a s rodinou.
    Vydejte se do podzimního Londýna za nejslavnějšími památkami, ale i nákupy za ty nejlepší ceny. Víkend v této impozantní metropoli uchvátí každého. V ceně zájezdu doprava a služby průvodce.
    Podzimní wellness ve špičkovém Hotelu 99****. 3 dny pro 2 s wellness zónou zdarma. Poznejte podkrušnohorské zajímavé okolí Chomutova a krásné Krušné hory jen za 1898 Kč pro 2 až do Vánoc. Volné víkendy.
    Dovolená v Krkonoších nebo gurmánské víkendy pro dva. Privátní vířivka se slanou vodou a sklenkou sektu, balneo zábal pro oba anebo jeden z gastro víkendů – zabijačkový, kachní nebo zvěřinový v hotelu Idol ***.
    HOTEL ZÁMEK MOSTOV*** 3 dny pro 2 u Frant. Lázní - VČETNĚ VÍKENDŮ! se 2 večeřemi, bazénem, 8x wellness procedura, saunou, koláčem a zámeckou atmosférou až do 20.12. za skvělou cenu 3990 Kč.


Podzimní wellness ve špičkovém Hotelu 99****. 3 dny pro 2 s wellness ...

    Víkendový poznávací zájezd do Holandska s návštěvou skanzenu s větrnými mlýny ZAANSE SCHAN. Navštivte nezapomenutelný Amsterdam, typickou rybářskou vesničku i brusírnu diamantů. Skvělá cena, 5 termínů a 5 odjezdových míst.
    Dokonalá dovolená v Krkonoších v Hotelu Idol na 3 nebo 4 dny pro 2 osoby. Užijete si polopenzi, privátní vstup do vířivky se sklenkou sektu a slevu na další wellness. V nabídce varianty i na chutné gastro víkendy. Děti do 2 let zdarma.
    Vinařský pobyt, folklorní víkend nebo dýňobraní na Moravě. Neomezená konzumace vína s degustací a zabijačkovými hody, pečené selátko na tradiční zábavě nebo dýňobraní v hotelu Radějov *** na Jižní Moravě
    V dnešní uspěchané době je zapotřebí občas zpomalit či úplně vypnout a zapomenout na běžné starosti. Pokud máte možnost nabrat nové síly a zregenerovat Váš vyšťavený organismus někde mimo práci a bydliště, tím lepší! Máme pro Vás výborný tip! Nechte se přemluvit na skvělý pobytový víkend, ať už ve dvojici či v dobré partě, s těmi nejrůznějšími možnostmi ubytování a relaxace. Poznejte různé kouty Slovenska a dopřeje si poznávací či antistresový víkend spojený se vstupem do wellness centra. Uvidíte, že díky našim výhodným cenám nebudete zajisté litovat!


Dejte víkendu šťávu - prožijte ho v CHORVATSKU! Pobyt ...

    Víkendové pobyty 2019 na chatách Uhorčík, Ilčík a Rajnoha. U nás si užijete víkendový pobyt ve stylové chatě s wellness centrem, v romantické přírodě Terchové. Zda máte zájem o Víkend s rodinou a přáteli nebo o Frem akci, v obou případech vám víme vyhovět. Pokoje jsou komfortně zařízené, každý pokoj má vlastní koupelnu a wc.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00