Jak na věc


vítek hockey shop

Na co se Vítek zaměřuje?

    Vítek má tradici v Hradci Králové již od roku 1991 a již víc jak dvacet let má kamennou prodejnu v ulici Karla Čapka nedaleko nového terminálu hromadné dopravy. Od roku 2016 ho také naleznete na internetu, kde je pro vás připlavený a postupně rozšiřovaný e-shop.
    Ladislav Vítek byl zakladatel obchodu s pracovními pomůckami CZ FORUS. Tomáš Vítek a Vilém Vítek jsou jeho synové, kteří kráčejí v tátových stopách a pokračují v tradici rodinného obchodu, který hrdě nese jméno rodiny. Zjistěte více o historii firmy.
    U Vítka nakupují domácí kutilové, hospodyňky, studenti odborných škol, řemeslníci a drobné firmy. Dále také velké firmy, výrobní linky, města a obce, školy, školky, jídelny, restaurace, nemocnice, lázeňská zařízení... Zákazníci jsou opravdu z různých oborů a míst. Přidáte se mezi ně?
    Především na bezpečnost a pohodlí při práci. V široké nabídce pracovních a ochranných pomůcek pro řemeslníky, zahradníky, kuchaře, zdravotníky i domácí kutily si vybere jistě každý. Dále v nabídce naleznete ruční a elektrické nářadí, outdoorové oděvy či čistící prostředky.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00