Jak na věc


výkopovou zeminu za odvoz

Kdy využít ruční výkopové práce a ruční zemní práce?

    Elektrický 12V traktor Kingdom s ovladatelnou výkopovou lžící, masivní konstrukcí a mohutnými koly,  2 motory 45W / 12V s náhonem obou zadních kol, 4 možné rychlosti.Popis: traktor má nádherný vzhled, kvalitní materiály a zpracování, ovladatelnou výkopovou lžící – sklopitelnou až na zem, po přepnutí vypínače a sešlápnutí pedálu jezdí vpřed a vzad, dalším přepínačem volíte pomalou nebo rychlou jízdu, na volantu tlakovou - vzduchovou houkačku, kola mají gumový pruh – toto zajišťuje tichou a příjemnou jízdu,traktor pohání obě zadní kola, tím je vhodný i pro jízdu v terénu,při nesešlápnutém pedálu tah motoru nahrazuje brzdu,traktor má přední a zadní oko pro umístění háku pro vleka nevyžaduje mimo dobíjení a mytí jinou údržbu.Jízdou v tomto mohutném traktoru bude Vaše dítě všude středem pozornosti a zájmu okolí.Náhradní díly jako baterie, nabíječky, motory s převod, vypínače atd. jsou na skladě!
    délka traktoru: 146cm, výška: 68cm, šířka: 62cm,průměr zadních kol: 32cm, předních kol: 28cm, šířka kol: 12 / 10cm,šířka sedačky: 28cm, šířka sezení: 33 cm, výška sedačky od země: 40cmhrana nášlapu od země: 17cm, váha traktoru: 20.5kgmax. nosnost: do 30kg, max. rychlost: 2,5 - 5km v hod,pohon: 2x el. motor 45W, na baterie 2x 6V / 7Ah ( spojených do 12V )(splňující normu CE, neobsahující olovo a škodlivé látky),dobíječka: z 220V na 12V/ 1000mA, splňující normu CE, EMC,čas nabíjení baterie: 8 až 12 hod při úplném vybití,délka provozu při plném nabití: 1 až 2 hod,určeno pro: děti od 3 do 8 let, dle výrobce, dle mého max. 6 let,CE certifikace dokládána celnici při dovozu.Přikládáme podrobný focený český návod k sestavení a doklad o prodeji včetně DPH - fakturu zasíláme na Vaši emailovou adresu.Odesíláme pouze službou PPL v kartonu 110x51x44cm, váha 22kg!!


Ruční výkopové práce a zemní práce vs. těžká technika

    Pásový bagr je ideálním pomocníkem při výkopových pracích, které je nutné provádět ve zhoršených podmínkách jako je například svahovitý terén. Pásy umožňují bagru bezpečný přesun po téměř jakémkoliv terénu, což umožňuje realizaci výkopových prací na místech, kde by byla práce traktorbagrem nebezpečná. Veliký výškový dosah ramene bagru je velmi vhodný při zakládání staveb ve svahu a to i v případě strmějších svahů.
    Výkopové práce bagrem jsou vhodné pro použití v situacích, kdy je nutné hloubení s minimální rychlostí přesunů stroje. Typicky se tak jedná o kopání studní či bazénu. Bagrem je také vhodné provádět výkopové práce související s výkopy inženýrských sítí či základů domu. V místech, kde je pro uskutečnění výkopových prací bagrem málo prostoru, je vhodnější zvolit mini bagr.
    Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené | Prohlášení o přístupnosti | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek realizace: tvorba www stránek | virtuální prohlídky | web na splátky / dg studio | XHTML 1.0 | CSS 2
    Běchovice, Černý most, Dobročovice, Dolní Měcholupy, Dolní Počernice, Dubeč, Hájek, Horní Počernice, Horoušánky, Klánovice, Koloděje, Královice, Květnice, Praha, Praha východ, Pruhonice, Říčany, Sibřina, Sluštice, Stupice, Šestajovice, Štěrboholy, Třebohostice, Uhřiněves, Újezd nad Lesy, Úvaly, Vyšehořovice, Zlatá

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00