Jak na věc


výletní loď independence

Popisy fotografií z rekonstrukce lodi

    Vláček jezdí v krásném i nepříznivém počasí. Jízda se nekoná pouze v případě, že by to nebylo vhodné a bezpečné pro cestující a je to vždy rozhodnutí provozovatele vláčku.
    Foto 11-15: Hotový je kompletní plášť lodi včetně laku. Design bude nadále lepen folií. Motory a nautika je na svém místě. V interiéru je položen koberec a dodělávají se detaily.
    Vláček neslouží pouze zdravým cestujícím, ale může ho využít i cestující s jakýmkoli omezením, i vozíčkáři. Vláček se naučili využívat i senioři, kteří zejména ocení klidnou jízdu a vláčkem si můžou připomenout místa, kde kdysi chodili v mladším věku.
    Foto 1: Fotografie, které dokumentuje vyzdvižení lodi v Přelouči při nakládce a odvozu do místa rekonstrukce. Vyzdvižení zajišťovali dva 100 tunové jeřáby, aby loď o hmotnosti 67 tun bezpečně umístily na transportér.
    - Reklamu formou bannerů, rozdávání letáků – kamelot a audio informaci. - Další dle individuálního přání zájemce, konzultace, návrh trasy a řešení dopravy.


Fotografie výletní lodi po modernizaci

    Díky podpoře Statutárního města Pardubic a Dopravního podniku města Pardubic a.s. pro vás kotví na břehu řeky Labe za TIPSPORT ARENOU ve zbrusu novém kabátě zmodernizovaná výletní loď. Neváhejte, rezervujte si svou plavbu a užijte si krásný rodinný výlet nebo uspořádejte společenskou či firemní akci. Na lodi se o vás bude starat profesionální obsluha a k dispozici je vám restaurace s kvalitní kuchyní.
    Výletní vláček je v provozu již několik let a za tu dobu se s námi svezla spousta spokojených cestujících. Vláček jezdí od jarních měsíců  do podzimu. Tradičním zahájením sezóny vláčku je Řipská pouť  na konec sezóny je vinobraními okresu Litoměřice.
    Foto 6-10: Již kompletně ošetřený plášť lodi před nátěry, kde spodní část je již ošetřena antikorozní ochranou. Na lodi jsou již instalována kormidla a část hřídelového vedení. O dalších pracích na lodí Vás budeme informovat.
    Vláček jezdí na spoustě míst, malou rychlostí tak, aby si všichni cestující mohli prohlédnout okolí a jízdu si užili jak děti, tak dospělí.  Vláček nepřehlédnete, je to nekrásnější vláček jaký jste kdy viděli. Určitě Vás překvapí i na silnici, protože nepotřebuje koleje a proto  ho můžete potkat kdekoli. Na silnici nepřekáží, ale zdobí.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00