Jak na věc


výstavba sklepů

Výstavba antukového kurtu

    REKULTIVAČNÍ VÝSTAVBA Most,a.s. (RVM) je dodavatelsko-inženýrská společnost specializující se na rekultivace a sanace území dotčených důlní průmyslovou činností, na technickou a biologickou rekultivaci devastovaných území, výstavbu a sanaci skládek odpadů a na zakládání a údržbu sadových a krajinářských úprav. RVM vznikla k 1.5.1992 transformací ze státního podniku Rekultivační výstavba Most, který byl do roku 1991 součástí koncernu Severočeské hnědouhelné doly Most. Ve své činnosti navazuje na tradice svých právních předchůdců provádějících rekultivační práce v severočeském regionu od roku 1951.
    Tento, často zdlouhavý, proces, během kterého je potřebné získat několik kladných vyjádření počínaje orgány statní správy a vlastníky sousedních nemovitostí konče, naši klienti nemusí absolvovat. Vše potřebné se už odehrává paralelně na pozadí ve fázi přípravy projektové dokumentace v naši réžii.
    22. července 2018: Ve Starém Máteřově jsme dokončili první bungalov. Ve fotogalerii můžete vidět řešení interiéru včetně koupelny, technické místnosti a také exteriér domu.
    Výstavba domu probíhá kompletně v naší vlastní režii, tým stavbařů spolupracuje po dobu výstavby s našimi projektanty a výsledkem je zkrácení doby předání a vysoká kvalita výsledného díla.


Dokončení bungalovu č. 4 v Přelouči

    V oboru pozemního stavitelství má naše společnost mnohaleté zkušenosti, od r. 2016 jsme členem Svazu podnikatelů ve stavebnictví v České republice a jsme držiteli certifikátů – norem ISO 9001:2008, ISO 14001:2004 a OHSAS 18001:2007 pro vnitřní systém řízení, řešení environmentálních vztahů při ochraně životního prostředí a dodržování zásad bezpečnosti práce a požární ochrany.
    20. července 2018: V Přelouči jsme dokončili třetí bungalov, jak se můžete přesvědčit jak z exteriérových, tak interiérových fotografií. V galerii tak můžete vidět jak vnější fasádu, tak řešení jednotlivých místností včetně kuchyně.
    Součástí našich realizací stavebních zakázek jsou také dodávky a montáže výplní stavebních otvorů ( okna, dveře, lodžiové sestavy, oranžérie, apod…. ), včetně parapetů a stínící techniky. Okna, dveře a další výplně si vyrábíme převážně ve vlastní režii, z materiálů plast, hliník a dřevo. Všechny výrobní materiály a systémy výplní máme certifikované a splňují nejpřísnější požadavky ČSN norem a harmonizovaných norem EN-ČSN v rámci Evropské unie.
    včetně realizace přidružených stavebních prací, zednických prací a technických zařízení stavebních objektů. V rámci revitalizace staveb – především bytových domů, je nosným výrobním programem naší společnosti zateplování fasád a střech certifikovaným kontaktním zateplovacím systémem.


Suchá výstavba a sádrokartonové konstrukce

    Při realizaci stavebních zakázek je vždy naším prvořadým cílem dodržení všech smluvních podmínek - především kvality, bezpečnosti práce a dohodnutých termínů. Dalším důležitým cílem naší společnosti je individuální, korektní a profesionální přístup ke každému zadavateli ( investorovi ) a ekonomická výhodnost ( cena ), optimalizovaná ve vztahu ke konkurenci na stavebním trhu.
    Příprava projektové dokumentace začíná výběrem vhodného domu z našeho katalogu projektů anebo přípravou vlastní projektové studie ke konzultaci - a projekt Vám zpracujeme podle Vašich představ. Následně Vaší projektovou dokumentaci přizpůsobíme pozemku a doplníme o připojení na inženýrské sítě.
    Řešíme kompletní realizaci rodinných domů, od projektů - po výstavbu na klíč. Technickým a technologickým vybavením řešíme nízkoenergetické i pasivní stavby. Etapy dokončení máme ve třech etapách – hrubá stavba, holodům nebo na klíč. Používáme jen osvědčené certifikované materiály.
    20. července 2018: V Přelouči je hotový také čtvrtý bungalov ve variantě včetně garáže jako jeho součásti. Dům v olivové barvě fasády můžete vidět také zevnitř včetně řešení jednotlivých místností a kuchyně. Více ve fotogalerii.


Rekonstrukce antukového kurtu

    Každá naše stavba má projektového manažera, který je zodpovědný za kvalitní technické provedení realizované stavby podle projektové dokumentace a zodpovědné za odevzdání díla v dohodnutém termínu.
    V průběhou minulých desetiletí se suchá výstavba na základě sádrokartonových desek rychle vyvíjela i rozvíjela a Knauf byl a je lídrem v této oblasti. Pomocí našich produktů vyřešíte jakékoli požadavky, které nelze dosáhnout klasickými masivními konstrukcemi. Kdo chce budovat moderně a kvalitně sáhne po produktech Knauf.
    20. července 2018: V Přelouči jsme dokončili třetí bungalov, jak se můžete přesvědčit jak z exteriérových, tak interiérových fotografií. V galerii tak můžete vidět jak vnější fasádu, tak řešení jednotlivých místností včetně kuchyně. Více
    20. července 2018: V Přelouči je hotový také čtvrtý bungalov ve variantě včetně garáže jako jeho součásti. Dům v olivové barvě fasády můžete vidět také zevnitř včetně řešení jednotlivých místností a kuchyně. Více
    Prodiskutujeme s Vámi volbu konstrukce stavby a výběr vhodných stavebních materiálů. Protože nejsme výrobci, jsme nestranní. Volbu vhodných materiálů Vám doporučíme s ohledem na poměr výkon/cena.


Rekonstrukce antukového kurtu na kurt s umělým povrchem

    Se systémem výstavby rodinných domů máte garanci, že realizované dílo si zachová funkci a vlastnosti dané projektantem dlouhodobě. Poskytujeme záruky na všechny práce nad zákonný rámec v délce trvání 5 let. Při dodávkách technologického zařízení a strojírenského vybavení domů je poskytována záruka podle záruky výrobců daného zařízení. Při případných reklamacích jsme schopni začít odstraňovat vzniklé chyby do 48 hodin a poruchy okamžitě.
    22. července 2018: Ve Starém Máteřově jsme dokončili první bungalov. Ve fotogalerii můžete vidět řešení interiéru včetně koupelny, technické místnosti a také exteriér domu. Více
    20. července 2018: Další tři bungalovy stavíme v Přelouči. Ve fotogalerii naleznete momentky z terénních úprav, přípravy základových desek a jejich lití betonem. Více
    Děláme komplexní projekční činnost ve stavebnictví. Poradíme Vám při výběru vhodného projektu domu, zrealizujeme změny podle Vašich přání, resp. vyprojektujeme individuální projekt podle Vašich požadavků.
    Klíčovou výhodou výstavby rodinných domů s „Ideálním domem“ je i zkušený finanční analytik, který dokáže našim klientům připravit několik finančních produktů a jejich kombinací nastavit optimální způsob financování výstavby vybraného domu.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00