Jak na věc


výstaviště černá louka ostrava program

ZAHRADA VÝSTAVIŠTĚ - zahájení prodeje

    Setkání chovatelů okrasného ptactva, holubů, drůbeže, králíků, psů, koček, hlodavců, kožešinových a terarijních zvířat a akvarijních ryb se koná pravidelně vždy druhou neděli a čtvrtou neděli v měsíci v areálu přerovského výstaviště.


Den pro děti na Zahradě Čech 2019

    Obchodní společnost města Ostravy Ostravské výstavy, a.s. byla založená v roce 1998. Od 1.7.2018 se společnost sloučila s Ostravským informačním servisem, s.r.o. a od 8.10.2018 došlo k oficiální změně názvu společnosti na Černá louka s.r.o. Činnost obchodní společnosti se zaměřuje především na pořádání společensko-kulturních akcí, zejména výstav, veletrhů, kongresů a konferencí a dále správu majetku statutárního města Ostravy, zejména areálu Černá louka a Slezskoostravského hradu. Součástí společnosti je také 6 poboček informačních center města Ostrava Ostravainfo!!!Černá louka v současné době patří mezi pět nejvýznamnějších českých veletržních správ. Areály Slezskoostravského hradu a Miniuni se za rok 2009 umístily podle České centrály cestovního ruchu CzechTourism na 1. místě v Moravskoslezském kraji jako nejnavštěvovanější kulturní památky, dále na 12. místě v TOP nejnavštěvovanějších turistických cílů v České republice, z toho na místě 3. v TOP nejnavštěvovanějších cílů za zábavou.
    Pro nakupující skvělá příležitost nakoupit zajímavé věci většinou za velmi výhodné ceny, prodávající si zde může přivydělat prodejem věcí, které sám už nepoužívá, ale mohly by posloužit někomu dalšímu. Akce probíhá za každého počasí v kryté hale. Parkován
    Pro návštěvníky je připraveno parkování v prostoru areálu bývalých kasáren, které se nacházejí v bezprostředním sousedství výstaviště Zahrada Čech. Kapacita parkoviště je cca 1000 aut. Parkování je také možné v ulici Karla IV, tady je počet parkovacích míst omezen. V bezprostřední vzdálenosti výstaviště je další řada soukromých parkovacích prostor.
    Zahrada Čech s.r.o. je provozovatelem největšího výstaviště na Severu Čech. Organizátor výstav, veletrhů, kulturních, prezentačních, společenských, komerčních a sportovních akcí.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00