Jak na věc


vše nejlepší k tvým narozeninám texty

Fakulta informatiky a statistiky

    Dobrý den, z důvodů selhání techniky při promocích 21.06.2019 v 9:00 Vám musíme s politováním oznámit, že fotografie z této promoce, nejsou k dostání všechny. Důvodem je nefunkční světlo, kvůli kterému je většina fotografií tmavá a tím pádem nepoužitelná k prodeji. Fotky volně ke stažení naleznete na následujícím odkazu: https://drive.google.com/drive/folders/1o28fn4Fr95C-J-AqhXtlhvDHJA-KVpwQ?usp=sharing
    Zašlete nám prosím konkrétní cenovou nabídku za doménu vseprobydleni.cz. Při tvorbě ceny vezměte prosím v potaz, že doména Vás může kvalitně prezentovat i několik desetiletí a může se výrazně přičinit o úspěch Vašeho projektu.
    Doména vseprobydleni.cz je na prodej. Při prodeji nabízíme rychlé a seriózní jednání. Obchod zajistíme nekomplikovanou smlouvou, která chrání obě strany. Postaráme se o bezproblémový převod vlastnictví domény bez nutnosti návštěvy notáře.
    Úspěšný internetový projekt vyžaduje vhodnou a snadno zapamatovatelou doménu. Doména prezentuje internetový projekt často po desítky let. Při vyslovení názvu domény by návštěvníka mělo hned napadnout, jaký obsah doména nabízí. Pro český projekt je nutná koncovka .cz a zároveň by doména neměla obsahovat pomlčky. Jen tyto názvy domén totiž mají přirozenou návštěvnost. Spuštěním svého projektu na jiné než bezpomlčkové .cz doméně budete jen posilovat svou konkurenci.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00