Jak na věc


velké barevné keramické obaly na květináče

Kynologický klub bude mít vlastní přípojku elektrické energie

    24.9. * Jaký byl tip na výlet Českého rozhlasu, který byl odvysílán minulý čtvrtek 19. září 2019 v dopoledním Regionu? Pokud hádáte, že byl o Velkých Pavlovicích a o rozhledně Slunečné, bingo!
    16.9. * V pátek dne 20. 9. 2019 v době od 08.00 hod. do 13.00 hod. bude z důvodu výuky dopravní výchovy žáků Základní školy uzavřena silnice před budovou Městského úřadu ve Velkých Pavlovicích v ul. Náměstí 9. května.
    20.9. * Nevyhovující stav atletické dráhy sportovního areálu Gymnázia Velké Pavlovice se dočkal v období letošních hlavních školních prázdnin kompletní opravy, spojeného s retopingem běžecké dráhy. Celkové náklady na tuto opravu přesáhly částku 900.000,- Kč...
    Pavel Nový hraje hrázného Jana Palyzu. Jeho postava není jednoznačně ani kladná, ani záporná, i když převažují kladné vlastnosti. Jana Krausová ztvárnila roli Ivany Opatové, Palyzovy přítelkyně a svobodné matky, právě ona je dost nevyrovnanou osobností v partnerských vztazích.
    17.9. * SIPHV nabízí vinařům k dispozici 20. situační zprávu o ochraně révy vinné v moravských vinařských oblastech pro 38. týden (16. 9. 2019 - 22. 9. 2019). Originál zprávy si můžete stáhnout ve formátu PDF ZDE.


Podzimní beseda s autorkou knihy Hana, spisovatelkou ALENOU MORNŠTAJNOVOU

    18.9. * O uplynulém víkendu 13. až 15. září 2019 se Julie Šulová v polských Szamotulech zúčastnila finálového závodu Světového poháru v rybolovné technice...
    23.9. - 29.9. * Velkopavlovický spolek vinařů Víno z Velkých Pavlovic pořádá každoročně rozsáhlou a dlouhodobou akci pod názvem Otevřené vinné sklepy. Tento týden (23. 9. - 9. 9. 2019) se na Vás těší Vinařství V & M Zborovský...
    8.11. * Ekocentrum Trkmanka Velké Pavlovice a Spolek vojenské historie Valtice všechny srdečně zve na besedu a promítání filmu spisovatele a novináře Stanislava Motla VÝSTŘELY V MIAMI Život a smrt starosty Chicaga českého původu Antonína Čermáka.
    19.9. * Včera kolem půl dvanácté projížděl přes Velké Pavlovice konvoj s nadměrným nákladem, tvořeným dvěma soupravami, každá z nich byla dlouhá cca 34 m, široká 6 m a vysoká 7,3 m. Vyřešit logistiku takového nákladu je velmi náročné.
    20.9. * Na konci roku 2015 bylo požádáno o připojení se distribuční soustavě NN společnosti E-ON v lesoparku. Následně bylo zjištěno, že kabel vedoucí k zastávce ČD vlastně není společnosti E-ON a tak není možné se ani připojit.


Velkými Pavlovicemi projel nadměrný náklad

    1.11. * Město Velké Pavlovice a Záhorské osvětové středisko Senica srdečně zvou na vernisáž výstavy fotografií ze společné činnosti velkopavlovických a senických fotografů v roce 2019 LIDÉ V POHYBU.
    24.9. * V pondělí 23. září 2019 byla zahájena oprava 110 metrů dlouhého úseku vozovky na ulici Střední, od křižovatky ulic Vinařská a Střední, tedy zhruba polovina horní části ulice...
    28. - 29.9. * Tělovýchovná jednota Slavoj Velké Pavlovice zve všechny příznivce kopané na dalších osm zápasů fotbalové sezóny PODZIM 2019, které budou sehrány o víkendu 28. a 29. září 2019...
    10.11. * ZUŠ Velké Pavlovice pořádá v neděli 10. listopadu 2019 Koncert k 90. narozeninám pana učitele Oldřicha Jeřábka. V programu vystoupí žáci, učitelé a soubory ZUŠ. Všichni jsou srdečně zváni!
    17.10. * Městská knihovna V. Pavlovice připravila pro čtenáře a širokou veřejnost besedu se spisovatelkou Alenou Mornštajnovou, která se uskuteční ve čtvrtek 17. října 2019 v 18:00 hod. ve výstavním sále Městského úřadu V. Pavlovice...


VÝSTŘELY V MIAMI * Beseda a promítání filmu

    16.11. * Chcete být mezi prvními, kteří ochutnají letošní mladá vína? Zajděte si na ně do velkopavlovických vinných sklípků, nabídneme Vám jen to nejlepší z nich! Velkopavlovičtí vinaři ze spolku Víno z Velkých Pavlovic a Město V. Pavlovice Vás srdečně zvou na SVATOMARTINSKÉ OTEVŘENÉ SKLEPY v sobotu 16. listopadu 2019...
    23.9. * Během Velkopavlovického vinobraní byl nalezen prstýnek z bílého kovu. Majitelka se může přihlásit na městském úřadě, popř. na tel.: 777 736 410.
    16.9. * Zavítáte-li v těchto dnech do kostela Nanebevzetí Panny Marie ve Velkých Pavlovicích, naskytne se vám zvláštní a především okouzlující podívaná.
    27.9. * Ekocentrum Trkmanka za podpory Jihomoravského kraje a Města Velké Pavlovice vyhlašuje výtvarnou soutěž na téma „I tvoje popelnice má ráda pořádek“.
    25.9. * Napsali o nás; Břeclavský deník – Přijít k výdejně jízdenek a koupit si u pokladní lístek na vlak? V Kobylí a ve Velkých Pavlovicích to už zanedlouho možné nebude. Správa železniční dopravní cesty totiž na těchto dvou železničních zastávkách pokladny zruší...
    25.9. * To by se u nás nestalo, napadne někoho, když si přečte článek v novinách o tom, že někdo vrátil nějakou nalezenou věc. Můžeme Vás uklidnit, že to s naší společností není tak zlé, jak si někteří myslí...


Porucha kanalizace na ulici Tovární ovlivní také řidiče

    19.9. * Za sice chladného, ale slunečného počasí se členové Klubu důchodců vydali za hranice našeho města. Tentokrát stál jejich výlet doslova na vodě. Cílem celodenního výletu se stala Brněnská přehrada.
    Devítidílný seriál Jaroslava Dietla o pitné vodě a lidech kolem ní je snad trochu romantickou představu o vodohospodářích a jejich životě. Seriál natočil pro Československou televizi Ostrava František Mudra. Tehdy bylo zapotřebí ukázat divákům člověka silného, zásadového a zoceleného, který neustupuje přívalu problémů. A i když ztratí rodinu, stále se znovu staví na nohy. Devět dílů seriálu se soustřeďuje na soukromý život hlavních postav, řeší se partnerské konflikty, rozpady rodin apod.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00