Jak na věc


velké barevné keramické obaly na květináče

Podzimní chmury našim seniorům nehrozí

    18.9. * O uplynulém víkendu 13. až 15. září 2019 se Julie Šulová v polských Szamotulech zúčastnila finálového závodu Světového poháru v rybolovné technice...
    19.9. * Za sice chladného, ale slunečného počasí se členové Klubu důchodců vydali za hranice našeho města. Tentokrát stál jejich výlet doslova na vodě. Cílem celodenního výletu se stala Brněnská přehrada.
    28. - 29.9. * Tělovýchovná jednota Slavoj Velké Pavlovice zve všechny příznivce kopané na dalších osm zápasů fotbalové sezóny PODZIM 2019, které budou sehrány o víkendu 28. a 29. září 2019...
    25.9. * To by se u nás nestalo, napadne někoho, když si přečte článek v novinách o tom, že někdo vrátil nějakou nalezenou věc. Můžeme Vás uklidnit, že to s naší společností není tak zlé, jak si někteří myslí...
    Pavel Nový hraje hrázného Jana Palyzu. Jeho postava není jednoznačně ani kladná, ani záporná, i když převažují kladné vlastnosti. Jana Krausová ztvárnila roli Ivany Opatové, Palyzovy přítelkyně a svobodné matky, právě ona je dost nevyrovnanou osobností v partnerských vztazích.


Kynologický klub bude mít vlastní přípojku elektrické energie

    10.11. * ZUŠ Velké Pavlovice pořádá v neděli 10. listopadu 2019 Koncert k 90. narozeninám pana učitele Oldřicha Jeřábka. V programu vystoupí žáci, učitelé a soubory ZUŠ. Všichni jsou srdečně zváni!
    Devítidílný seriál Jaroslava Dietla o pitné vodě a lidech kolem ní je snad trochu romantickou představu o vodohospodářích a jejich životě. Seriál natočil pro Československou televizi Ostrava František Mudra. Tehdy bylo zapotřebí ukázat divákům člověka silného, zásadového a zoceleného, který neustupuje přívalu problémů. A i když ztratí rodinu, stále se znovu staví na nohy. Devět dílů seriálu se soustřeďuje na soukromý život hlavních postav, řeší se partnerské konflikty, rozpady rodin apod.
    16.9. * V pátek dne 20. 9. 2019 v době od 08.00 hod. do 13.00 hod. bude z důvodu výuky dopravní výchovy žáků Základní školy uzavřena silnice před budovou Městského úřadu ve Velkých Pavlovicích v ul. Náměstí 9. května.
    19.9. * Včera kolem půl dvanácté projížděl přes Velké Pavlovice konvoj s nadměrným nákladem, tvořeným dvěma soupravami, každá z nich byla dlouhá cca 34 m, široká 6 m a vysoká 7,3 m. Vyřešit logistiku takového nákladu je velmi náročné.


Římskokatolická farnost * Kalendárium

    24.9. * V pondělí 23. září 2019 byla zahájena oprava 110 metrů dlouhého úseku vozovky na ulici Střední, od křižovatky ulic Vinařská a Střední, tedy zhruba polovina horní části ulice...
    27.9. * Ekocentrum Trkmanka za podpory Jihomoravského kraje a Města Velké Pavlovice vyhlašuje výtvarnou soutěž na téma „I tvoje popelnice má ráda pořádek“.
    1.11. * Město Velké Pavlovice a Záhorské osvětové středisko Senica srdečně zvou na vernisáž výstavy fotografií ze společné činnosti velkopavlovických a senických fotografů v roce 2019 LIDÉ V POHYBU.
    17.9. * SIPHV nabízí vinařům k dispozici 20. situační zprávu o ochraně révy vinné v moravských vinařských oblastech pro 38. týden (16. 9. 2019 - 22. 9. 2019). Originál zprávy si můžete stáhnout ve formátu PDF ZDE.
    8.11. * Ekocentrum Trkmanka Velké Pavlovice a Spolek vojenské historie Valtice všechny srdečně zve na besedu a promítání filmu spisovatele a novináře Stanislava Motla VÝSTŘELY V MIAMI Život a smrt starosty Chicaga českého původu Antonína Čermáka.


LIDÉ V POHYBU* Vernisáž fotografií

    16.11. * Chcete být mezi prvními, kteří ochutnají letošní mladá vína? Zajděte si na ně do velkopavlovických vinných sklípků, nabídneme Vám jen to nejlepší z nich! Velkopavlovičtí vinaři ze spolku Víno z Velkých Pavlovic a Město V. Pavlovice Vás srdečně zvou na SVATOMARTINSKÉ OTEVŘENÉ SKLEPY v sobotu 16. listopadu 2019...
    17.10. * Městská knihovna V. Pavlovice připravila pro čtenáře a širokou veřejnost besedu se spisovatelkou Alenou Mornštajnovou, která se uskuteční ve čtvrtek 17. října 2019 v 18:00 hod. ve výstavním sále Městského úřadu V. Pavlovice...
    24.9. * Jaký byl tip na výlet Českého rozhlasu, který byl odvysílán minulý čtvrtek 19. září 2019 v dopoledním Regionu? Pokud hádáte, že byl o Velkých Pavlovicích a o rozhledně Slunečné, bingo!
    20.9. * Nevyhovující stav atletické dráhy sportovního areálu Gymnázia Velké Pavlovice se dočkal v období letošních hlavních školních prázdnin kompletní opravy, spojeného s retopingem běžecké dráhy. Celkové náklady na tuto opravu přesáhly částku 900.000,- Kč...
    23.9. - 29.9. * Velkopavlovický spolek vinařů Víno z Velkých Pavlovic pořádá každoročně rozsáhlou a dlouhodobou akci pod názvem Otevřené vinné sklepy. Tento týden (23. 9. - 9. 9. 2019) se na Vás těší Vinařství V & M Zborovský...


KALENDÁŘ AKCÍ města V. Pavlovice na rok 2019

    25.9. * Napsali o nás; Břeclavský deník – Přijít k výdejně jízdenek a koupit si u pokladní lístek na vlak? V Kobylí a ve Velkých Pavlovicích to už zanedlouho možné nebude. Správa železniční dopravní cesty totiž na těchto dvou železničních zastávkách pokladny zruší...
    20.9. * Na konci roku 2015 bylo požádáno o připojení se distribuční soustavě NN společnosti E-ON v lesoparku. Následně bylo zjištěno, že kabel vedoucí k zastávce ČD vlastně není společnosti E-ON a tak není možné se ani připojit.
    23.9. * Během Velkopavlovického vinobraní byl nalezen prstýnek z bílého kovu. Majitelka se může přihlásit na městském úřadě, popř. na tel.: 777 736 410.
    16.9. * Zavítáte-li v těchto dnech do kostela Nanebevzetí Panny Marie ve Velkých Pavlovicích, naskytne se vám zvláštní a především okouzlující podívaná.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00