Jak na věc


velkosklad hruška ostrava martinov

Používejte inteligentní vyhledávání

    Ceny bez DPH a dopravy, pokud není uvedeno jinak. Pro aktuální ceny nás kontaktujte, ceny a dekory zde uvedené nemusí být aktuální. Vyobrazené dekory jsou pouze ilustrativní, ve skutečnosti se mohou mírně lišit.
    Naše firma se zabývá dovozem, částečným zpracováním, prodejem a distribucí použitého textilu – Čistících textilií, second-handu, nového outdoorového oblečení a použitého i nového armádního oblečení a vybavení.
    Nabízíme vám pouze odzkoušené a prověřené výrobky, které vám splní vaše sny a budou po dlouhou dobu součástí vašeho domova! U nás máte jistotu záruky při případných reklamací. PROVÁDÍME PRÁCI POCTIVĚ s tím, aby Vám nejen podlaha za Vaše peníze sloužila co nejdéle.
    Nabídka koženek obsahuje zejména koženky pro čalounické, galanterní, obuvnické a další účely. Sortiment je nově rozšiřován i o materiály pro speciální užití,zejména o potahové materiály pro pro ochranu matrací a polštářů s vysokými hygienickými i užitnými vlastnostmi a materiály pro technické využití. Zejména pro odvětrání dolů a tunelů a další.


VÝPRODEJE ARMÁDNÍHO OBLEČENÍ A VYBAVENÍ TRVALE V NOVÉM JIČÍNĚ

    Hlavním předmětem obchodní činnosti firmy Velkosklad s plasty s.r.o. je prodej rozsáhlého sortimentu koženek, ubrusovin a obalů pro potraviny, podlahovin a jejich pokládka pro stavby bytových domů.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00