Jak na věc


vjezdu zabrána

Řidič Audi zkusil prorazit vyjížděcí sloupek bránící vjezdu. Podívejte se, jak dopadl

    Známe je z pěších zón a dalších míst, kam někteří občas vjet mohou, jiní by ale neměli. Na některé působí dojmem, že by nemusely představovat zase takovou překážku, realita je jiná.
    Pokud jste se někdy sebe sami ptali, jak tvrdý oříšek mohou představovat v případě pokusu o jejich proražení, máme tu odpověď přímo od jednoho polského řidiče Audi, který se odolnost hydraulického „kůlu” v cestě rozhodl ověřit přímo před objektivem městské kamery.
    Následky jsou poměrně drastické. Automobil nárazem vyletěl do vzduchu a s roztrhanou přídí se převrátil na bok. Na místě zůstal jen oblak dýmu a kopa pomačkaných plechů. Nepochybně totálně zdevastovaný vůz podlehl pevné zábraně, která se skoro ani nepohnula, dokonce zůstaly funkční i blikající varovné žárovky.
    Výsuvné sloupky bývají nainstalované na místech, kam mají auta obecně zapovězený vjezd, některá tam ale jezdit mohou. Obvykle takové omezení řeší dopravní značka s patřičnou dodatkovou tabulkou, pokud ale řidičům chybí disciplína, přichází ke slovu zábrany, které vjezdu nežádoucích vozidel zabrání fyzicky.


Montáž manipulačního vjezdu Kazeto Přerov

    Otočným pásovým bagrem Kubota jsme pracovali lopatou v šířce 60 cm a svahovací lopatou. Z důvodu malého prostoru na pracovišti jsme zeminu s cihlami, kamenivem a velkými kameny ihned odváželi na skládku.
    Na perfektně připravený výkop jsme položili geotextilii, na kterou jsme rozprostřeli kamenivo ve frakci 16–32 mm. Nejtěžší částí bylo vykopání okraje, který se dodělal svahovací lopatou, a nakonec se po celé ploše postupně roztáhl štěrk do potřebné výšky.
    Belgická policie tento případ zaregistrovala v městečku Roeselare na severozápadu země. Muž údajně pod vlivem alkoholu zamířil do ulice vybavené výsuvnou bariérou označenou světelnými signály. Překážku buď nezaregistroval, nebo ji záměrně ignoroval a do vyjetého sloupku bránícího volnému průjezdu narazil v plné rychlosti.
    Specializujeme se na montáž nových střech, rekonstrukci stávajích střech, budování půdních bytů formou suché výstavby a realizaci dřevostaveb. Našim zákazníkům vždy poskytujeme kompletní poradenský servis a kvalitní provedení tesařských, pokrývačských, klempířských a sádrakrtonářských prací. Naše nabídka zahrnuje stavební práce v oblasti rekonstrukce střech nebo realizace střech na klíč.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00