Jak na věc


vovo e shop cz

Jídelní stoly, konferenční stolky a židle > Jídelní stoly Vovo

    Pokud svou příručku nemůžete najít a nebo se prostě jen chcete seznámit s produktem co nejlépe, jste na správném místě. Zde najdete uživatelskou příručku pro VOVO Princess ke stažení (4,7MB).
    Matně si uvědomíte, že nevidíte splachovací nádržku, ale řeknete si, že bude asi vestavěná ve zdi. Ještě netušíte, jak moc se mýlíte. Ale to už Vaši pozornost upoutá nejen velmi pohodlné posezení, ale i dálkové ovládání:
    Přesto Vás na dálkovém ovladači zaujmou dvě tlačítka pro splachování (normální 6l a úsporné 3,5l), jsou pro Vás novinkou. Ale nemusíte je ani používat. Pomocí dalšího senzoru Princess PB707S pozná, že jste vstali a samočinně spláchne za Vás. V tu chvíli se na Vaší tváři objeví další úžas. Pokud jste totiž čekali obyčejné spláchnutí, neznáte ještě digitální toalety Princess. Ony totiž splachují zcela jinak.
    Pokud se rádi obklopujete věcmi, které jsou nejen funkční, ale i vysoce elegantní a zároveň jste rádi, máte-li k dispozici ty nejnovější technologie, v případě WC mísy jste zde na správné adrese. Nabízíme Vám digitální toaletu s vestavěným elektronickým bidetem VOVO Princess PB707S.


Vteřinové lepidlo Kores gel 3 x 1g

    Je tomu tak, sedátko digitální toalety Princess má vestavěný elektronický bidet s luxusními funkcemi. Zapomeňte na jednu univerzální trysku známou z levnějších bidetů. Zapomeňte na dvě trysky známé z lepších bidetů. Zde máte k dispozici třícestnou trysku s otvory pro běžné mytí (c), s jemnou sprchou pro dámy (b) a s úzkým a silným proudem pro funkci klystýru (a). Vše samozřejmě s možností pohybové masáže (d).
    Toalety Princess nejsou velkosériová záležitost zaměřená co nejnižší cenu za účelem výhodné akční nabídky někde v supermarketu. Jsou to precizně zpracované toalety (vyráběny jsou v Jižní Koreji, s příkladnou kontrolou kvality), využívají nejmodernější technologie a nabízejí dokonalý mix funkčnosti a elegance. Nejsou a ani nechtějí být nejlevnější konfekcí pro každého. Jsou určeny pro ty, kdo si rádi dopřejí něco výjimečného. Něco, co není na každém rohu a co přitom netrpí typickým problémem elegantních a atypických věcí, které ve snaze o nevšednost zapomínají na použitelnost a dobrou funkčnost. Digitální toalety Vovo Princess nabízí vše - jak skvělou funkčnost, tak skvělý vzhled, tak i naprosto netradiční provedení.


Plastové ořezávátko VOVO | Ořezávátka | Kancelářské potřeby

    Pohled na mísuPohled na mísuPohled na mísuDálkový ovladač - pokročilé funkce pod zavřeným krytemDálkový ovladač - pokročilé funkce jsou nyní vidětTlačítka pro splachování a otvírání a zavírání mísyRůzné režimy multifunkční tryskyPro zvětšení obrázku klikněte nebo najeďte myší na miniaturu
    Ano, digitální toalety Princess splachují pomocí cyklóny. Žádná splachovací nádržka, žádné tlakové splachovaní, ale vír. Nejprve horní trysky v míse zajistí základní rotaci tekoucí vody a zároveň zbaví mísu základních nečistot. Následně pomocí spodní trysky dojde k rozpohybování víru, který vycucne obsah mísy tak, aby v ní nic nezůstalo. Žádné kamínky na dně, žádné plovoucí kousíčky korku či nečistot, žádná znečištěná mísa po velké potřebě. A přitom spotřeba vody potřebná k takovému účinnému spláchnutí je ještě nižší než u konvenční mísy - pouhých 6l pro normální spláchnutí a 3,5l pro úsporné.
    Už první pohled napoví, že máte před sebou opravdu něco unikátního. Obdélníkový ergonomický tvar mísy i sedátka je první svého druhu na světě. Inteligenci toalety Princess PB707S poznáte hned, když se k ní přiblížete. Senzor totiž detekuje Váš pohyb a samočinně otevře víko toalety.


Digitální toaleta VOVO Princess PB707S

    Vyhřívané sedátko,  automatické uzavření víka toalety poté, co se od ní vzdálíte i otevření, jakmile se k toaletě přiblížíte, osušení fénem, precizní nastavení teplot vody a vzduchu, elektronické nastavení polohy trysek, manuální mechanické splachování pro případ výpadku el. produ, pokročilé masážní funkce, přehledné zobrazení nastavení na displeji dálkového ovladače, tlumené dovírání víka i sedátka, tím vším Vás bude digitální toaleta Princess rozmazlovat.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00