Jak na věc


vyzdění bytového jádra cena

Varné desky: Srovnání plynové, sklokeramické a indukční

    Jednou ze specializací naší společnosti je kompletní rekonstrukce bytových jader v panelových domech. Rekonstrukce bytového jádra zahrnuje.
    Vyzdění bytového jádra probíhá překvapivě velice rychle. Vzhledem k mnohaletým zkušenostem s vyzděním bytových jader probíhá rekonstrukce bytového jádra pod dohledem špičkových profesionálů v oboru.
    Veškeré vybavení si samozřejmě můžete zvolit dle vlastního výběru-vše objednáme a přivezeme. Délka přestavby se dle složitosti zakázky pohybuje od 7-ti pracovních dní do 20-ti pracovních dní (tedy 14 kalendářních dnů až 1 měsíc).
    Pokud je Vaše kuchyň připojeny k bytovému jádru, využijte možnosti ji kompletně zrekonstruovat. Firma Kareš je rovněž dlouholetým dodavatelem kuchyní na míru, vč. vestavěných spotřebičů a veškerého dalšího nábytku.


Generální úklid domácích spotřebičů

    Dveře a zárubně do koupelny a WC šířka 60 cm, do kuchyně šířka 70 cm, nebo pouze otvor případně s klenbou Zárubně plechové (zákl.nátěr)+dveře plné, kašírované(bez kování)-1x. Zárubně obkladové + dveře plné, kašírované (bez kování)-1x. Zařizovací předměty - vana, umyvadlo, baterie, koupelnové doplňky, obklady, dlažba dle výběru zákazníka. Podívejte se na » ORIENTAČNÍ NÁVRH. Elektroinstalace: el.instalace dle typu, počtu a rozmístění vypínačů, zásuvek, spotřebičů, revizní zprávy. Revizní zpráva na elektroinstalaci. PL skříň a jističe. Výměna domácího telefonu. Sádrokartonový podhled na WC a v koupelně. Okno š.60/40cm plastové, jednoduché, bílé, vyklápěcí termo sklo dvojité Předností je denní světlo a možnost větrání. Po dohodě lze dodat i větší okno.Revizní dvířka do šachty, plechová bílá 60/80. Je-li nutná úprava přívodu plynu ke sporáku (potrubí,ventil,hadice), je toto počítáno dle skutečných nákladů mat., práce a revizní zprávy. Nerovnost panelové stěny v jádře a úroveň stávajíc

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00