Jak na věc


zš dolní lhota

Sedmý ročník vyrazil 18. 6. 2019 na výlet na Skalku. Skalku jsme dobyli, pak nás čekala bobová dráha a trampolíny. Výlet se nám všem moc líbil :-)

    Nabízíme doučování pro 1. až 9. třídu základních škol. Na základě Vašich požadavků a potřeb Vám sestavíme individuální studijní program přímo na míru. Naším společným cílem je, aby čas, který žáci věnují individuální výuce, byl pro ně příjemný, užitečně strávený a maximálně efektivní.
    V tomto školním roce jsme ve Spolku rodičů a přátel školy opravdu nelenili. Děti si s námi užily dva výšlapy, na Gírovou a Filipku. Zajeli jsme na prohlídku a ochutnali dobroty v Marlence. Abychom protáhli tělo, vyzkoušeli jsme Golf na Lipinách a lanové centrum Tarzánie v Trojanovicích, spojené s výletem na Pustevny a Radhošť. Na školním hřišti pak proběhl pirátský Den dětí. 
    Má Vaše dítě špatné výsledky ve škole a nevíte si s danou situací rady? Nebo jen chcete, aby se mělo pravidelnou individuální přípravu a získalo tak správné návyky se učit? Jsme tu pro Vás, abychom Vám pomohli!


Prvňáci jeli za domácími zvířaty.Kdy? V pondělí 24. 6. Kam? Na kozí farmu do Havířova.

    Výhody individuální přípravy EUAGENCY:1. Lektor se věnuje pouze jednomu žákovi, 2. z toho vyplývá, že narozdíl od skupinové výuky přesně ví, co dítě potřebuje naučit nebo vysvětlit,3. odstraňuje tak slabá místa ve znalostech dítěte jedno po druhém,4. lektor je schopen zvolit optimální tempo výuky – na rozdíl od skupinové výuky, kde je tempo výuky konstantní bez ohledu na individuální potřeby dítěte,5. tím, že je lektor detailně seznámen se znalostmi žáka, je schopen zefektivnit obsah výuky tak, aby s ním probíral skutečně to, co probrat potřebuje,6. klient si sám zvolí intenzitu, čas i místo přípravy,7. individuální příprava poskytovaná naší společností je mimořádně cenově výhodná.EUAGENCY nabízí individuální doučování těchto předmětů:
    Naše základní škola se nachází v pěkném a klidném prostředí okrajové části Litvínova. Tato malá škola rodinného typu poskytuje svým žákům kvalitní vzdělání v příjemné atmosféře. Výuka zde probíhá podle školního vzdělávacího programu Škola hravě a zdravě.
    * motivační slovní hodnocení žáků v 1. třídě * výuka čtení genetickou metodou * výuka anglického jazyka od 1. třídy * školní družina od 1.-5.třídy * projektové dny,besedy, exkurze, výuka v přírodě, výlety, návštěvy divadel atd.
    © 2015 - Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a dalšího obsahu webu je bez souhlasu společnosti NET DEAL CZ zakázáno.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00