Jak na věc


zabavená nákladní auta z leasingu na prodej kladak

Tohle jsou auta českého drogového bosse. Byla zabavena, teď jsou na prodej

    Také tyto vozy byly zabaveny jako výdobytek z trestné činnosti, konkrétně jde o vozový park nejmenovaného drogového bosse z Ústí nad Labem. Ten však ve srovnání se svými zahraničními „kolegy“ může působit jen jako malá ryba, neboť do prodeje míří Ferrari 575 z roku 2003, Mercedesy CL 500 z roku 2007 a S 600 z roku 2003 či dva Hummery H2, z nichž jeden je na španělské registrační značce a bez dokladů.
    Stát by prodejem této pětice chtěl získat alespoň čtyři a čtvrt milionu korun, přičemž nejdráže nabízí Vzpínajícího se koníka. Ten je k mání minimálně za 1 599 000 Kč, což není zas až tak enormní suma. Je ale třeba si uvědomit, že šedě lakované kupé bude vyžadovat menší opravy. Má totiž poškozený čelní nárazník, levé přední světlo, pravé zpětné zrcátko a dveře u řidiče nedrží, jak by měly.
    Pokud jste přitom tuto aukci prošvihli a toužíte po voze, jehož dveřní panely by klidně mohly být vycpány nějakým tím „matrošem“ (či třeba trhavinou...), pak nemusíte své absence na dražbě síně Bonhams litovat. Momentálně totiž Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových v Chomutově nabízí ke koupi 5 automobilů, v jejichž zavazadlovém prostoru se může rovněž skrývat nejedno překvapení.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00