Jak na věc


zabavená nákladní auta z leasingu na prodej kladak

Tohle jsou auta českého drogového bosse. Byla zabavena, teď jsou na prodej

    Pokud jste přitom tuto aukci prošvihli a toužíte po voze, jehož dveřní panely by klidně mohly být vycpány nějakým tím „matrošem“ (či třeba trhavinou...), pak nemusíte své absence na dražbě síně Bonhams litovat. Momentálně totiž Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových v Chomutově nabízí ke koupi 5 automobilů, v jejichž zavazadlovém prostoru se může rovněž skrývat nejedno překvapení.
    Stát by prodejem této pětice chtěl získat alespoň čtyři a čtvrt milionu korun, přičemž nejdráže nabízí Vzpínajícího se koníka. Ten je k mání minimálně za 1 599 000 Kč, což není zas až tak enormní suma. Je ale třeba si uvědomit, že šedě lakované kupé bude vyžadovat menší opravy. Má totiž poškozený čelní nárazník, levé přední světlo, pravé zpětné zrcátko a dveře u řidiče nedrží, jak by měly.
    Ani zbytek vozového parku není zrovna v dokonalém stavu, přičemž zde navíc máme i tu možnost, že po vás půjdou kumpáni či „věřitelé“ bývalého majitele. Svůj zájem byste tedy měli jaksepatří zvážit, přičemž nejzazší termín podání nabídek počítá ve všech případech s 20. červencem letošního roku. A mimochodem, všimněte si přístupu českých a britských úřadů k podobné věci - prezentace nabídky ÚZSVM je zoufalá, už jen fotografie a způsob „pořízení” některých z nich...


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0048:00:00