Jak na věc


zabavená nákladní auta z leasingu na prodej kladak

Tohle jsou auta českého drogového bosse. Byla zabavena, teď jsou na prodej

    Vypadá to, že snad všichni drogoví bossové mají velkou slabost pro supersportovní a luxusní automobily. Králem v tomto ohledu byl především Pablo Escobar, z jeho sbírky však dnes již z velké části zůstala pouze torza. V případě Dona Car-leoneho, jinak také Alexandra Surina, zub času naštěstí ještě nestihl zaúřadovat, před pár týdny jsme tak mohli poinformovat o dražbě, kam jeho vozový park mířil.
    Stát by prodejem této pětice chtěl získat alespoň čtyři a čtvrt milionu korun, přičemž nejdráže nabízí Vzpínajícího se koníka. Ten je k mání minimálně za 1 599 000 Kč, což není zas až tak enormní suma. Je ale třeba si uvědomit, že šedě lakované kupé bude vyžadovat menší opravy. Má totiž poškozený čelní nárazník, levé přední světlo, pravé zpětné zrcátko a dveře u řidiče nedrží, jak by měly.
    Ani zbytek vozového parku není zrovna v dokonalém stavu, přičemž zde navíc máme i tu možnost, že po vás půjdou kumpáni či „věřitelé“ bývalého majitele. Svůj zájem byste tedy měli jaksepatří zvážit, přičemž nejzazší termín podání nabídek počítá ve všech případech s 20. červencem letošního roku. A mimochodem, všimněte si přístupu českých a britských úřadů k podobné věci - prezentace nabídky ÚZSVM je zoufalá, už jen fotografie a způsob „pořízení” některých z nich...


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00