Jak na věc


zahlazení podmíněného trestu

Balíček Můj iPodnikatel vám s tím pomůže!

    Vaši bezúhonnost bude posuzovat obecní živnostenský úřad, u kterého ohlásíte živnost, vždy se přistupuje ke každému případu individuálně. Pokud jste tedy byli odsouzeni a chcete začít podnikat, zajděte si na živnostenský úřad s odsuzujícím rozsudkem a zeptejte se přímo na váš konkrétní případ.
    Jsou mladí, jsou nadšení, jsou šikovní. Jako houby po dešti vyrůstají startupy jejichž zakladatelé jsou ještě školou povinní. Zkušenosti, které takto díky svým projektům získávají jsou neocenitelné, bez ohledu na to, jak celé jejich podnikání dopadne. V tomto čísle najdete hned tři takové. Dva jsou na začátku, třetímu se postupně podařilo vybudovat milionovou firmu, která právem patří do rubriky Big fish. Třeba vám budou jejich příběhy inspirací.
     Zaregistrujte svůj e-mail a objevte 30 chyb v prvním roce podnikání, které mohou stát vaše podnikání život, pokud se z nich nyní nepoučíte. E-book dostanete e-mailem.
    Hříchy z mládí zapsané v rejstříku trestů mohou mít neblahý dopad na možnost začít podnikat. Bezúhonnost je jednou ze základních podmínek pro provozování živnosti, ale podnikat můžete v jistých případech, i když nemáte čistý trestní rejstřík. Přečtěte si podrobnosti.


E-magazín STARTING UP pro září/říjen

    Institut zahlazení odsouzení umožňuje po splnění zákonem stanovených podmínek v § 60, § 60a a § 70 trestního zákona výmaz trestního záznamu z rejstříku trestů (na odsouzeného se hledí, jako by nebyl odsouzen).

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00