Jak na věc


zajímavosti o moravskoslezském kraji wikipedie

John Travolta si pořídil nový dům v Calabasas

    Sex v posteli je jakýmsi sexuálním evergreenem. Člověk tam má spoustu místa, neodře se o drsné materiály, neřeší rovnováhu a nemusí být zticha kvůli náhodným kolemjdoucím. Co...
    Sex v posteli je jakýmsi sexuálním evergreenem. Člověk tam má spoustu místa, neodře se o drsné materiály, neřeší rovnováhu a nemusí být zticha kvůli náhodným kolemjdoucím. Co takhle ale přesunout svou partnerku i jinam a ukázat jí, že ložnicí svět teprve začíná.
    Pro některé muže je tato životní disciplína každodenním chlebem. Ti méně šťastnější však většinou ztroskotají na prvních krocích a nikdy svou vytouženou „oběť“ nedohoní.
    Kdysi platilo heslo „Mladý erotik - starý prostatik“ Opravdu totiž dokonce i v odborných kruzích panoval názor, že přílišné holdování sexu v mládí vede na stará kolena k poruchám funkce předstojné žlázy - prostaty.
    Clavin opravdu funguje ! Muj sexuální život je o MOC lepší. A hrátky s mojí ženou jsou zábavnější ! Moje žena doted hýká, děkuju za tenhle výrobek! Clavin je TOP!


Problémy s erekcí: civilizační problém

    Když se řekne Čech a dovolená, vybaví se nám obtloustlý čtyřicátník se šátkem na hlavě, ponožkami v sandálech, s lahvovým pivem v ruce a množstvím nadávek, kterými častuje místní obyvatele (ti přece Česky neumí, tak co).
    Má vliv častá masturbace na ochlupení rukou? Skutečně lze odvodit vášnivost ženy od barvy jejích vlasů? Sexuální pověry nás provází jako žvýkačka nalepená na podrážce.
    Máte v práci přitažlivé asistentky, které po vás čas od času hodí očkem? Nebo snad kolegyně z vedlejší kanceláře nosí příliš vysoké rozparky a obdiv mužské části jí dělá radost?
    Jestliže máte problémy s erekcí, buďte klidní, rozhodně nejste sami. Ze statistik je patrné, že problémy s erekcí trpí více než 100 milionů mužů na naší planetě.
    Manželka si stěžovala, že už to není co bývalo. Měla pravdu. Pak přišla s Clavinem. Říkal jsem si, co je to za blbost - a ejhle. Od té doby na něj nedám dopustit. Paráda. :)
    Televizní noviny právě skončily a vy máte chuť na sex, ale ne na ten klasický, který musíte vyprovokovat. Jak jí to říct? Přece večer neskončí u sledování Notting Hillu, který za chvíli začíná... Zkuste místo romantické komedie sáhnout do šuplíku s nepřístupnými filmy, které ji navnadí místo vás!


Lze vhodným cvičením ovlivnit erekci?

    Stres, nemoc, nedostatek fantazie, manželství... Ano, víme o tom, bereme to na vědomí. Víte ale, že existují i jiní zabijáci sexu? Dali jsme dohromady TOP 7:
    Probádali jsme nezměrné hlubiny internetu, statistik a historie a na světlo světa jsme vynesli pár skutečně zajímavých čísel, která se týkají sexu, erekce nebo ideálně obojího. Jak si stojíte vy, pánové?

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00