Jak na věc


zak zalozit novy email na seznamu

Jsme členem světové aliance právnických firem Meritas

    Součástí práce našeho kominictví je také měření spalovacích zdrojů a poradenská činnost. Budeme se snažit najít pro Vás co nejlepší řešení pro odvod spalin od Vašeho spotřebiče. Profesionální kominictví Olomouc nově prodává a montuje hlásiče požáru a kouře, detektory oxidu uhelnatého a plynů. Poradíme Vám s jejich výběrem a zajistíme odbornou montáž.
    Profesionální kominictví Olomouc – Jiří Žák se zabývá veškerými kominickými prácemi v Olomouci a okolí. Poskytujeme kominické služby spojené s péčí o správnou funkci komínů a kouřovodů včetně kontroly spalinových cest.
    Naše kominictví nabízí také pravidelné revize komínů na tuhá a plynná paliva nejen v Olomouci, ale i v okolních městech a obcích. Při revizi komínu posuzujeme celkový stav komína z hlediska požární bezpečnosti a schopnosti odvodu spalin.
    K dalším častým kominickým pracím, kterým se věnujeme, je vložkování komínů. V této souvislosti bývá někdy potřeba frézování komínů – zvětšení vnitřního otvoru komínu, kterým proudí spaliny. Frézování komínu provádíme pomocí komínových fréz.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00