Jak na věc


založit nový email seznam

Jak si nechat založit firmu na klíč? 

    Prodej nově založené společnosti s.r.o. využívají podnikatelé z různých důvodů. Např. potřebují začít ihned podnikat a nemají čas a chuť se zabývat založením nové společnosti, studováním předpisů, obíháním úřadů, sháněním různých dokumentů a potvrzení a nechtějí riskovat zamítnutí zápisu firmy do obchodního rejstříku a ztrátu vynaložených peněž. My pro Vás profesionálně zakládáme firmy pro různé druhy podnikání a poskytujeme poradenství před i po startu Vašeho podnikání. Nabízíme nové společnosti se zajímavými názvy firem, které nemají žádné pohledávky ani závazky a doposud nevykonávali žádnou ekonomickou činnost. Automaticky od nás klient získává písemné garance.
    * Výše uvedené ceny zahrnují nutné poplatky u s.r.o. - notářské a právní služby, poplatek za volnou živnost pro až 80 podnikatelských činností, výpis z katastru nemovitostí na sídlo pro firmu od nás, výpis z obchodního rejstříku a ověření podpisů, kolky pro zápis společnosti do obchodního rejstříku. Platí pro společnost s ručením omezeným se základním kapitálem do od 1 Kč do 220.000 Kč při základní konfiguraci společnosti specifikované zákonem (více informací získáte na naší infolince). Cena nezahrnuje zajištění výpisů z rejstříku trestů (o výpis z rejstříku trestů může požádat pouze daná osoba) a jejich překlady do českého jazyka u cizinců a dále zajištění výpisů z obchodního rejstříku či obdobné evidence u zahraničních právnických osob.
    Pokud se zakládáním firmy nemáte zkušenost, bude pro vás založení firmy na klíč optimální variantou. Obvykle trvá kratší dobu, než založení firmy svépomocí.


Prohlédně si aktuální nabídku společností, které si můžete hned koupit:

    Ready made jsou společnosti založené pouze za účelem dalšího prodeje. Nikdy nepodnikaly a jsou bez závazků. Kupujete-li je od solidní firmy, je jejich koupě 100% bez rizika. Jejich název i sídlo, které byly zvoleny při založení firmy prodejcem, jde samozřejmě změnit k vašemu obrazu.
    Na internetu se problematika zakládání firem řeší poměrně často. Pro všechny z vás, kteří se chystají založením firmy vstoupit do světa podnikání, jsme připravili tuto stránku popisující možné způsoby nabytí vlastnictví nové společnosti. 
    Poměrně zdlouhavý a na byrokracii náročný způsob, kdy si vše ohledně založení firmy vyřídíte sami. Přečtěte si postup pro založení s.r.o. či postup pro založení a.s.
    ** cena se odvíjí od sazeb dle vyhl. Ministerstva spravedlnosti č. 196/2001 Sb. a násl. vč. vyhl. Ministerstva spravedlnosti č. 432/2013 Sb. Tato cena platí např. při změně sídla firmy do jiné obce, u navýšení kapitálu společnosti o částku do 200000 Kč, při změně názvu firmy, u změny počtu jednatelů a dále v případě jiných zásadních změn parametrů firmy.


Co pro založení společnosti svépomocí potřebujete?

    Naše společnost garantuje kompletní servis v podobě založení zcela nové obchodní společnosti na míru (založení společnosti na klíč). To znamená, že s klientem projednáme všechny jeho požadavky a založíme mu společnost podle jeho přání bez toho, aby klient trávil mnoho času studiem souvisejících zákonů, bez zatěžování zdlouhavým vyřizováním potřebných dokumentů na úřadech. Neriskujte, že vaši novou společnost soud do obchodního rejstříku nezapíše kvůli formalitám.
    Oslovte nás, specifikujete své plány a požadavky, a nechte si založit s.r.o. nebo a.s. na míru. Celý proces je možné provést i prakticky bez vaší účasti, na základě plné moci. 

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00