Jak na věc


zastřešení kruhových bazénů ceník

Ceník zastřešení Orient (ceny bez DPH)

    Při výrobě bazénu zakončujeme bazén modrou polypropylenovou trubkou o průměru 32mm v úrovni dlažby. Ale na přání zákazníka je možné vyrobit i lem nad úrovní dlažby (jedná se o rozšířenou plochu bazénu podél celého obvodu převyšující terén).
    Bazény výroba s.r.o. - sídloBoleslavská 2327715 Tišice - ChrástIČ: 29136954Spisová značka: C 202901vedená u Městského soudu v PrazeKancelář - MoravaHénice 432/775002 Bochoř
    Kvalitní zapuštěný plastový bazén do země u nás pořídíte opravdu výhodně. Pokud se rozhodnete pro nákup plastového bazénu u nás, zašleme Vám veškeré informace jak připravit konkrétní místo pro umístění nového bazénu. Před zimní sezónou našim zákazníkům navíc ZDARMA zasíláme praktické informace k zazimování bazénu.


Bazénový set č.4Plastový oválný bazén 4x3x1,2mZastřešení Practic 4,3x3,2x1m

     Název projektu: Rolizo - větrná elektrárnaRegistrační číslo: CZ.01.1.02/0.0/0.0/17_106/0012340 Cílem projektu je vytvoření prototypu nového druhu rotoru a konstrukce větrné elektrárny, která má na rozdíl od současných technologií nové uspořádání v čase i prostoru. Hlavními přednostmi elektrárny budou zejména: zvýšení výkonu (díky absenci převodovky) a možnost fungování při vyšších (ale i nízkých) rychlostech větru. Projekt předpokládá realizaci experimentálního vývoje i průmyslového výzkumu u subjektu žadatele (bez účinné spolupráce).
    Vyrábíme kryty posuvné, otočné kopulovité, vějířovité, odnosné a sklopné – dle tvaru bazénu. Základní pojízdný teleskop je tvořen obloukovou hliníkovou, nebo nerezovou nosnou konstrukcí (nerez pro chemické provozy) a polykarbonátem tl. 10, nebo 16mm. Přední a zadní čelo obvykle s dvířky o šíři 0,7m je rovněž proskleno polykarbonátem, přičemž jedno čelo bývá odnímatelné. Boční vstup do zakrytého bazénu lze řešit posuvnými dvířky. Jednotlivé segmenty jsou mezi sebou těsněny manžetami nebo kartáčky. Nerezové dráhy zajišťují fyzicky nenáročný odsun s jištěním segmentů proti samovolnému pohybu.
    | Náš Facebook | Kancelářské židle | Hračky | Mimi zboží | Zateplení střechy | Dětské postýlky | Manipulační technika | Značkové oblečky | armyshop | Sedačky kočárky | Botičky | Gramofony Hi-fi a desky


Teplota vody pod zastřešeným bazénem

    Plastové bazény vyrábíme zásadně z kvalitního materiálu firmy Röchling (životnost min. 40 let, vysoká pevnost a stálobarevnost odolávající mrazům i přímému slunečnímu záření) na digitálních strojích značky LEISTER (nejpřesnější švýcarská technologie).
    Kvalitní zapuštěný plastový bazén do země u nás pořídíte opravdu výhodně. Pokud se rozhodnete pro nákup plastového bazénu u nás, zašleme Vám veškeré informace jak připravit konkrétní místo pro umístění nového bazénu. Před zimní sezónou našim zákazníkům navíc ZDARMA zasíláme praktické informace k zazimování bazénu.
    Dno bazénu je zhotoveno z několika PP desek o síle 5 mm (počet desek je úměrný velikosti bazénu). Desky jsou spojeny svárem, metodou horkovzdušného svařování. Plášť bazénu je zhotoven z návinu z polypropylenu o síle 5 mm a spojen svárem. Takto připravený plášť bazénu je oboustranně přivařený ke dnu extruderem. Vlastní stěna bazénu je vyztužena speciální konstrukcí z PP, ve vzdálenosti cca 50 cm od sebe.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00