Jak na věc


zateplení a izolace rovných střech příbram

ZATEPLENÍ FASÁD-DOKONČOVACÍ PRÁCE

    Výraz "zateplení fasád" v současném stavebnictví již zcela zdomácnělo. Pro majitele rodinného domu je zateplení fasády téměř nutností vzhledem k úsporám energií. Veškeré novostavby se dnes bez zateplené fasády snad ani nerealizují.
    Izolace,hydroizolace i zateplení fasády patří v dnešní době již ke standartním prvkům úsporných opatření, díky kterým nejen ušetříte, ale zároveń zvýšíte komfort svého bydlení.
    Hydroizolace základů je velice důležitou součástí stavby. Hydroizolací základů zabráníme korozním vlivům a pronikání vlhkosti a vody do pozemních částí objektu. V neposlední řadě také radonu.
    Chystáte se na zateplení domu? Ať jde o Váš rodinný dům, chatu, panelový dům nebo administrativní budovu, nejdůležitějším předpokladem úspěchu je výběr vhodné kvalitní izolace. Izolační materiály od společnosti HONTER nabízí ověřenou kvalitu a širokou paletu použití od zateplení základů, fasád až po střechu různých typů staveb.


Více v Nabídce -> Dokončovací stavební práce

    Naše izolační materiály mají nejnovější atestace a podléhají aktuálním normám vydaným Evropskou unií. Nabízené izolace na zateplení domu jsou testované v předních laboratořích v Evropě, Kanadě a USA, takže vlastní certifikáty potvrzující prvotřídní kvalitu pro aplikaci kdekoliv na světě. Produkty mají unikátní složení, které nabízíme jako jediná společnost v Evropě. Mnoho let je dodáváme do severských zemi, kde jsou velice populární a mají vynikající výsledky doložené certifikací.
    Kliknutím na níže uvedený odkaz "Odeslat", v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění výslovně souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím společnosti HONTER Company s.r.o. Tyto údaje poskytuji společnosti HONTER Company s.r.o., jako správci osobních údajů či jako jeho zmocněnému zástupci, výhradně za účelem poskytnutí informací, nejdéle na 10 let od jejich zaslání.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00